Hnutí MeToo žaluje církve. Podle aktivistek Bůh před 2 000 lety znásilnil Pannu Marii

04 Zář 2019

Aktivistky z hnutí MeToo si vytipovaly dalšího sexuálního delikventa. Podle aktivistek Bůh před více než 2 000 lety znásilnil Pannu (aspoň do té doby, pozn. redakce) Marii.

Podle aktivistek Bůh jasně zneužil svoje postavení všemocné entity a oplodnil Pannu Marii proti její vůli. Aktivistky se jednak ptají, zda je Bůh opravdu tak mocný, že dokáže oplodnit ženu bez pohlavního vztyku a zároveň dodávají, že i kdyby ano, tak bez jejího předchozího svolení je to stejně bráno jako znásilnění.

“Panna Marie dle Bible nikdy výslovně nesouhlasila s tím, že by měla otěhotnět. Je jedno, jestli došlo k reálnému styku nebo ne, tak jako tak jde o znásilnění,” tvrdí aktivistky z MeToo.

Žaloby se dočkal i Duch svatý

Bůh není jediným, na koho byla v případě Panny Marie vznesena žaloba. Dalším údajným pachatelem má být Duch svatý.

“Jak se píše v Bibli, Bůh Pannu Marii oplodnil skrze Ducha svatého. Píše se zde, že Marie nikdy nebyla s mužem, ale jak plyne už jen z jména, Duch svatý není muž. Třeba Marie skutečně počala i bez pohlavního styku s mužem, protože ve skutečnosti měla pohlavní styk s duchem. Z knihy nelze jasně vyčíst, zda Duch svatý jenom mávl rukou, a Marie byla těhotná, nebo jestli na ní rajtoval až do rána. Tak jako tak Marie akceptovala svoje těhotenství pod nátlakem, tudíž se zde bavíme o znásilnění,” tvrdí dále aktivistky.

Aktivistky dále tvrdí, že jelikož není možné žalovat Boha ani Ducha svatého na přímo, protože je od doby znásilnění Panny Marie už nikdo nikdy neviděl (to je ale náhoda, co?), musí být žaloba vznesena na jejich pozemské zástupce – církve.

Může být celý případ Panny Marie výmysl?

Najdou se však i tací, podle kterých Bůh s Marií žádné pletky nikdy neměl a Ježíš není božím synem. Existují teorie, podle kterých si Marie celou příhodu s Bohem vymyslela, aby tím zakryla to, co se stalo ve skutečnosti – Marie byla nevěrná Josefovi s jiným můžem. Protože Josef s Marií nikdy nespal, hned by mu asi docvaklo, že dítě není jeho. Proto si Marie vymyslela takovou šílenou historku, které Josef kupodivu uvěřil.

Jak to tehdy vlastně bylo se asi jen tak nedozvíme, jelikož se Bůh k soudu s největší pravděpodobností nedostaví. I díky tomu nakonec aktivistky soud pravděpodobně vyhrají. Pokud se tomu tak stane, získají nejspíše celých 100 milionů dolarů, o které církve žalují.

A věděli jste, že „Panna“ Marie v průběhu života konvertovala k islámu?

9 comments
 1. Pokud to bylo už před 2000 lety, obávám se, že už to bude nějaký ten týden promlčeno.

  A ze stejných důvodů už žel nepůjde žalovat ani evangelistu Lukáše (Lk,1,26-37) který byl asi u činu přítomen a posléze tak závažný trestný čin neoznámil. Či možná Matouše (Mt,1,18-20), ale jeho informace je mnohem stručnější, tudíž o činu věděl spíše z druhé ruky – snad z nějakých těch starověkých internetů.

  Zbývá ještě možnost, že za celým porušením onoho „Nesesmilníš“ stojí samotný Lukáš, který Boha (resp. Ducha svatého) použil jako alibi (neuvědomiv si, že i neohlášení tohoto činu je trestné). Ale jak už bylo zmíněno, bylo to promlčeno, takže nikdo z orgánů činných v trestním řízením se tím, obávám se, zabývat nebude a pravdu se nikdy nedozvíme.

 2. Dost na tom, že by to MOŽNÁ podléhalo promlčení, ale jak chtějí soudit Boha. Jak mají vymyšlenou obžalobu. Kdo ho bude bránit? MeToo a celá amerika je fakt padlá na hlavu. Zlatý starý časy, zlatý sovětský svaz. Ty amíci si fakt dělaj z lidí prdel. Jsem zvědav, jak to bude pokračovat. Hnus

 3. Pokud někdo začne operovat s promlčením tohoto trestného činu, musí dokázat, že tento čin bylo možné žalovat již v době, kdy byl spáchán. Tvrdím, že až současná doba neznabohů a ateistů vytvořila dostatečné podmínky pro objektivní prošetření a pro posouzení všech důsledků tohoto činu.

 4. Aktivistky z MeeToo si ten příběh moc dobře nepřečetly (což mě ani nepřekvapuje 🙂 ).
  Panna Marie totiž s aktem souhlasila! I když chápu, že její „hle – jsem Pánova otrokyně, ať se mi stane podle Pánovy vůle“ by si stejně vyložily jako vynucený souhlas.
  Ale článek samozřejmě velice vtipný 🙂

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..