Hnutí MeToo žaluje církve. Podle aktivistek Bůh před 2 000 lety znásilnil Pannu Marii

04 Zář 2019

Aktivistky z hnutí MeToo si vytipovaly dalšího sexuálního delikventa. Podle aktivistek Bůh před více než 2 000 lety znásilnil Pannu (aspoň do té doby, pozn. redakce) Marii.

Podle aktivistek Bůh jasně zneužil svoje postavení všemocné entity a oplodnil Pannu Marii proti její vůli. Aktivistky se jednak ptají, zda je Bůh opravdu tak mocný, že dokáže oplodnit ženu bez pohlavního vztyku a zároveň dodávají, že i kdyby ano, tak bez jejího předchozího svolení je to stejně bráno jako znásilnění.

“Panna Marie dle Bible nikdy výslovně nesouhlasila s tím, že by měla otěhotnět. Je jedno, jestli došlo k reálnému styku nebo ne, tak jako tak jde o znásilnění,” tvrdí aktivistky z MeToo.

Žaloby se dočkal i Duch svatý

Bůh není jediným, na koho byla v případě Panny Marie vznesena žaloba. Dalším údajným pachatelem má být Duch svatý.

“Jak se píše v Bibli, Bůh Pannu Marii oplodnil skrze Ducha svatého. Píše se zde, že Marie nikdy nebyla s mužem, ale jak plyne už jen z jména, Duch svatý není muž. Třeba Marie skutečně počala i bez pohlavního styku s mužem, protože ve skutečnosti měla pohlavní styk s duchem. Z knihy nelze jasně vyčíst, zda Duch svatý jenom mávl rukou, a Marie byla těhotná, nebo jestli na ní rajtoval až do rána. Tak jako tak Marie akceptovala svoje těhotenství pod nátlakem, tudíž se zde bavíme o znásilnění,” tvrdí dále aktivistky.

Aktivistky dále tvrdí, že jelikož není možné žalovat Boha ani Ducha svatého na přímo, protože je od doby znásilnění Panny Marie už nikdo nikdy neviděl (to je ale náhoda, co?), musí být žaloba vznesena na jejich pozemské zástupce – církve.

Může být celý případ Panny Marie výmysl?

Najdou se však i tací, podle kterých Bůh s Marií žádné pletky nikdy neměl a Ježíš není božím synem. Existují teorie, podle kterých si Marie celou příhodu s Bohem vymyslela, aby tím zakryla to, co se stalo ve skutečnosti – Marie byla nevěrná Josefovi s jiným můžem. Protože Josef s Marií nikdy nespal, hned by mu asi docvaklo, že dítě není jeho. Proto si Marie vymyslela takovou šílenou historku, které Josef kupodivu uvěřil.

Jak to tehdy vlastně bylo se asi jen tak nedozvíme, jelikož se Bůh k soudu s největší pravděpodobností nedostaví. I díky tomu nakonec aktivistky soud pravděpodobně vyhrají. Pokud se tomu tak stane, získají nejspíše celých 100 milionů dolarů, o které církve žalují.

A věděli jste, že “Panna” Marie v průběhu života konvertovala k islámu?

8
Komentujte

avatar
3 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Gentilio CespoRebelDr.QQArthur C. ClarkeFox Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Gentilio Cespo
Host
Gentilio Cespo

Pokud to bylo už před 2000 lety, obávám se, že už to bude nějaký ten týden promlčeno. A ze stejných důvodů už žel nepůjde žalovat ani evangelistu Lukáše (Lk,1,26-37) který byl asi u činu přítomen a posléze tak závažný trestný čin neoznámil. Či možná Matouše (Mt,1,18-20), ale jeho informace je mnohem stručnější, tudíž o činu věděl spíše z druhé ruky – snad z nějakých těch starověkých internetů. Zbývá ještě možnost, že za celým porušením onoho “Nesesmilníš” stojí samotný Lukáš, který Boha (resp. Ducha svatého) použil jako alibi (neuvědomiv si, že i neohlášení tohoto činu je trestné). Ale jak už bylo… Číst vice »

Martin P.
Host
Martin P.

Promlčení nebrání podání žaloby a žaloba i promlčeného nároku může být úspěšná, když námitka promlčení nebude u soudu vznesena 😉

Rebel
Host
Rebel

V tom případě bych chtěl vidět ty úroky za 2000 let:-).

Roman Pecka
Host
Roman Pecka

Dost na tom, že by to MOŽNÁ podléhalo promlčení, ale jak chtějí soudit Boha. Jak mají vymyšlenou obžalobu. Kdo ho bude bránit? MeToo a celá amerika je fakt padlá na hlavu. Zlatý starý časy, zlatý sovětský svaz. Ty amíci si fakt dělaj z lidí prdel. Jsem zvědav, jak to bude pokračovat. Hnus

Fox
Host
Fox

Jsem bezvýhradným ateistou. Až mám někdy strach, že mne za to Pán Bůh potrestá…

Arthur C. Clarke
Host
Arthur C. Clarke

Astrologii nevěřím. Jsem střelec a střelci bývají skeptičtí

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

Pokud někdo začne operovat s promlčením tohoto trestného činu, musí dokázat, že tento čin bylo možné žalovat již v době, kdy byl spáchán. Tvrdím, že až současná doba neznabohů a ateistů vytvořila dostatečné podmínky pro objektivní prošetření a pro posouzení všech důsledků tohoto činu.

Gentilio Cespo
Host
Gentilio Cespo

Obávám se, že současná doba neznabohů a ateistů už nějaký ten pátek trvá – a ten “nějaký ten pátek” už byl delší, než kolik činí standardní promlčecí doba v případě znásilnění.

Reklama

RSS