“Panna” Marie pravděpodobně v průběhu života konvertovala k islámu

14 Čvc 2016

Ránu do základů křesťanství zasadily nově objevené historické prameny, podle kterých Panna Marie pravděpodobně během svého života konvertovala k islámu.

S informací přišel jako první katarský denník Al-Abdul, který své tvrzení doložil fotografií, která zachycuje Pannu Marii s hidžábem na hlavě. U mnoha odborníků tak začala vášnivá diskuse o tom, zda je skutečně možné, že by Panna Marie vyznávala islám a zda je fotografie s hidžábem relevantním důkazem.

“Nemáme žádné záznamy o tom, že by se křesťanské ženy nechaly omezovat svými muži a nosily hidžáb. Pokud ho tedy Panna Marie nosila, nejspíš se hlásila k islámu,” tvrdí religionista Josef Chmurný.

Mezi americkými a evropskými křesťany tato informace vyvolala poprask. “Upalte tu muslimskou dě*ku!” zní z civilizovaných křesťanských táborů. K islámským vazbám Panny Marie se v rozhovoru pro AZ247 vyjádřil i předseda české křesťanské komory, pan Vít Kotleba.

“Měli jsme Pannu Marii za slušnou ženu, která porodila našeho pána. Pokud ale skutečně konvertovala k islámu, veškerý náš respekt k ní končí. Bereme to jako vlastizradu od hloupé sluníčkářské kur*ičky, co v životě nedržela lopatu v ruce. Kdo jiný by mohl podporovat náboženství, které stojí na diskriminování žen?”

Překvapivý je také fakt, že pokud si Pannu Marii najdete na Googlu, nevyskočí na vás pouze jedna fotografie v hidžábu, nýbrž tisíce takových fotografií. Jedna fotografie by podvrh být mohla, ale kdo by na internet publikovat tisíce různých podvržených fotografií? Něco takového je nepravděpodobné.

“Panna Marie má na obrazech a fotografiích hidžáb takřka od nepaměti. Na většině obrázků s Pannou Marií nalezneme i hidžáb, jakožto její pokrývku hlavy. Když nad tím tak přemýšlím, tak to bylo jasné už od začátku. Nechápu, že byl celý svět tak dlouho slepý,” dodal religionista Josef Chmurný.

Panna Marie pózující před vlajkou EU
Panna Marie, pózující v hidžábu před vlajkou EU

Jak můžeme vidět na výše přiložené fotografii, Panna Marie skutečně nosila hidžáb. Na pozadí lze vidět i vlajka Evropské unie, což může znamenat, že matka Ježíše Krista dokonce i sympatizovala s EU. Vyznávání islámu a chování sympatií k Evropské unii je jedním ze základních poznávacích znaků sluníčkářství.

Všechna tato nová zjištění nedělají z Panny Marie nic jiného, než vlastizrádnou havlofašistku, sluníčkářku, kavárenskou špínu a rádobyhumanistku. Není tak divu, že české církve chtějí z Bible vymazat všechny zmínky a verše o Panně Marii. Toto je u církví běžná praxe – už desítky let církve ignorují nepohodlné verše z Bible, které navádějí k vraždění nevěřících lidí a Pannu Marii teď pravděpodobně čeká stejný osud.

“Měla všechno a stejně našeho pána zradila a konvertovala k islámu. Co jí chybělo?” ptá se Vít Kotleba.

Určitě se teď všichni shodneme na tom, že náš pán Ježíš Kristus už nemá žádnou matku. A vzhledem k tomu, že de facto nemá ani otce, tak je pravděpodobné, že Ježíš vlastně vůbec neexistuje.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

14 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
luftmausmann
luftmausmann
4 let před

V Sýrii bojuje skupina pod názvem Ketab Isa ibn marijam(Brigáda Ježíše syna Marie). Celé je to jedno velké spiknutí!
https://www.youtube.com/watch?v=bPehc_Gnb9U

Chosé Mertanlízo
Chosé Mertanlízo
4 let před

veď ani žiadne cecky nemá tak najskôr panna Mária bol brat proroka Mohameda

Anke
Anke
6 měsíců před

Co to tu placáte za nesmysly?? Každý přece ví, že Finsko NEEXISTUJE!!! Tak jak asi ty hranice mohly někoho napadnout!!

Vojtěch Klíma
Vojtěch Klíma
4 let před

Opět jsem se pobavil 🙂 Nicméně myslím, že v bibli žádné verše, které by křesťany nabádaly k vraždění nevěřících nejsou. Ve Starém zákonu je pár takových výzev, ovšem ty jsou jasně zdůvodněné a místně i časově
vymezené, čili nemají obecnou platnost. Snaha je zobecnit většinou skončí buď účelovým výkladem nebo
fanatismem.

Klára Majerová
Klára Majerová
3 let před

🙂 Starý zákon je součást Bible, myslím, takže v Bibli takové verše jsou. Absence jejich obecné platnosti je zhruba stejná a jejich zobecňování vede ke stejným důsledkům, jakých jsme svědky v případě Koránu. Zkrátka někdo kdysi něco napsal a někdo to dneska překrucuje a znásilňuje pro ukojení svých frustrací. Skvělý článek, mimochodem.

Pavol Bolo
Pavol Bolo
4 let před

Oni boli pred 2000 rokmi foťáky? Boha čo je toto za vymletú spoločnosť, také scifi by nevymysleli ani v Bruseli, a to už odtiaľ prišlo pekných pár hovadín.

viliam
viliam
3 let před

…aj tak ma najviac pobavilo spojenie – fotografia panny marie:)

Sachariel Nataniel
Sachariel Nataniel
2 let před

ten kus hadru na blízkém východě nosily dávno předtím než vznikl islám

Limetka s ananasem
Limetka s ananasem
2 let před

Každá hadra na hlavě není hidžáb 🙂 A za druhé islám vznikl později, takže pokud žila několik další set let, tak konvertovat klidně mohla, že jo? 😀

COOOO?
COOOO?
1 rok před

Vzhledem k tomu, že islám vznikl tuším v roce 622 po Kristu, byla v té době Panna Maria už dost stará muslimka 😉

Kuki
Kuki
10 měsíců před
Reply to  COOOO?

Konečně relevantní argument.

-JM-
-JM-
10 měsíců před

Neskutočná pravda! Toľké roky sme to mali pred sebou a nevideli sme to! Ďakujem, že ste mi otvorili oči….

Michal Majer
Michal Majer
6 měsíců před

chce se mi z vás zvracet,jste pohani,budete vyset

RSS
14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x