Uvnitř Země se údajně nachází další, mnohem větší Země

22 Úno 2019

Existuje mnoho teorií o tom, jaká je naše planeta. Někdo tvrdí, že je kulatá. Někdo, že je placatá. A někdo si myslí, že se Země nachází na krunýři obrovské vesmírné želvy. Pravda ale bude zřejmě někde jinde.

Leč si to mnoho lidí myslí, tak tvrzení, že je Země kulatá, není tak úplně mylné. Podle nejnovějších teorií alternativních vědců, je Země skutečně kulatá. Nicméně všechny ty nesmysly o horkém a tekutém jádru, jsou podle nich naprosté voloviny. Země je totiž ve skutečnosti dutá, a pod jejím povrchem se nachází další, mnohem větší Země. Jde o tzv. Paradox TARDIS.

“Každá mince má dvě strany. To samé se dá říct i o planetách. Většina planet je sice kulatá, avšak každá má dvě strany. Tu menší, vrchní stranu, a pak tu máme větší, vnitřní stranu, která je až šestinásobná. Náš tým tento jev označil jako Paradox TARDIS,” tvrdí Christian Gallifrey, alternativní vědec z Institutu alternativních pravd.

Za všechno podle Gallifreye může tzv. multidimenzionální zvětšovací průchod.

“Nevíme přesně, jak tento proces funguje. Pojmenovali jsme ho jako multidimenzionální zvětšovací přechod. Pokud tímto přechodem projdete, ocitnete se v jiné dimenzi. Tyto dvě dimenze existují těsně vedle sebe. Jedna se nachází vně planety, druhá uvnitř. Mezi nimi se lze libovolně pohybovat pomocí právě těchto dvou přechodů. Ty se nacházejí na mnoha místech naší planety. Nejvíce jich je samozřejmě na Antarktidě. Další se nachází například uvnitř pyramid. Už staří Egypťané pravděpodobně o existenci druhé Země věděli a pyramidy vybudovali právě za účelem cestování mezi dvěma světy,” dodává Gallifrey.

Uvnitř planety se nachází další civilizace

Druhou Zemi údajně obývá další civilizace. Tato civilizace je zřejmě mnohem vyspělejší, než ta naše. Svou vyspělou technologii totiž získala právě od starých Egypťanů.

“Byli to starověcí Egypťané, kteří před 4 000 tisíci lety jako první lidé vkročili do nitra planeta a našli tam na první pohled primitivní kulturu blíže nespecifikovaných humanoidních ještěrů. Během let se Egypťané s ještěřími lidmi podělili o většinu svých vynálezů a technologických zázraků – antigravitace, lék na všechny nemoci, cestování vesmírem… Když pak Egypťané před 2 000 tisíci lety opustili Zemi a vydali se kolonizovat cizí planety, veškeré kontakty mezi lidmi a ještěřími lidmi zcela skončily. Jak víme, Egypťané se o svoji technologii s jinými lidskými civilizacemi nikdy nepodělili. Zatímco Egypťané objevovali vesmír, všude jinde na světě bylo obyčejné kolo největším vynálezem všech dob. Vzhledem k tomu, že reptiliáné na rozdíl od lidí disponují technologií Egypťanů, dá se domnívat, že jsou mnohem vyspělejší než my,” prohlásil Gallifrey.

Gallifrey a jeho tým momentálně shánějí finance, pro svoji chystanou expedici do nitra Země. Vydat se do něj chtějí právě přes egyptské pyramidy. O případných úspěších vás budeme informovat.

Chcete se o Egyptě dozvědět víc? Zde vám přinášíme rozluštění záhady, jak byly postaveny pyramidy.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

16 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
1 rok před

Vždyť to netvrdí pouze alternativní vědci, ale ti “oficiální”! Doporučuji zhlédnout zde https://www.youtube.com/watch?v=TSL3ymMZtj4

Čady
Čady
1 rok před

Větší hovadinu jsem ještě nečetl. Jako bych coby divák Pána času název Gallifrey už někde slyšel :-))

Karlos
Karlos
1 rok před

Nevím jestli se smát nebo brečet.Právo psát tyto články má holt každý BLÁZEN 😨😲

Jiří
Jiří
1 rok před

Wau! Konečně server, který už nemusím navštívit podruhé.

Matyáš Matta
Matyáš Matta
1 rok před

What a shit.

Petr Varga
Petr Varga
1 rok před

Veskery vyvoj vyzkumu v teto oblasti urcite zdrzuje Soros, Kalousek a Prazska kavarna! Na to vemte jed! A ja si radsi taky vezmu abych uz neplacal 🙂

pH
pH
1 rok před

Táto skutočnosť je známa už vyše sto rokov (našej civilizácii, Egypťania o tom vedeli samozrejme oveľa dávnejšie). Profesora, ktorý túto skutočnosť objavil, poznal aj český spisovateľ Jaroslav Hašek. Zmienku o ňom prepašoval do príbehov dobrého vojaka Švejka – kvôli utajeniu skutočnej profesorovej identity však ten príbeh umiestnil do blázninca. Nepomohlo to – reptiliáni profesora uniesli, aby existenciu vnútornej zeme utajili… Preto ani ja neuvádzam svoju skutočnú identitu – poznať skutočnú pravdu je nebezpečné.

boldcore
boldcore
11 měsíců před

Tato sprava nie je pravdiva !!
Sirite HOAXY !!!
Vsetci vieme, ze ZEM je Plocha !! 😀 😀

Ajnštajn
Ajnštajn
10 měsíců před
Reply to  boldcore

Presne tak!

Ivan Sudoň
Ivan Sudoň
5 měsíců před
Reply to  boldcore

Prauda

AštaroviSvědekovéOsméhoTýdne
AštaroviSvědekovéOsméhoTýdne
5 měsíců před

Veliký Aštar Šeran nás před ještěry z pekel už dávno varoval..!
Až bude dostatek lidí, zvířat a věcí očipováno, obsadí i vnější plášť naší planety a zotročí všechny, kromě 20 000 spravedlivých, které Aštar Šeran vezme na svou vesmírnou loď. Zbytek si své utrpení pod nadvládou ještěrů z pekel, vzhledem ke své bezbřehé zavrženíhodnosti, tuposti, ubohosti a zbytečnosti, zcela očividně zaslouží…
Hail Aštar leikum – bude líp
Hledejte pravdu na http://vesmirnilide.cz/

Wergimo
Wergimo
5 měsíců před

o moje nervy a toto sú čo za bláboly??? Poriadny brain washing tú podaktorí absolvovali 🙂

Michal
Michal
5 měsíců před
Michal
Michal
5 měsíců před
Reply to  Michal

tahle paní vám to vysvětlí

Šarka
Šarka
5 měsíců před

Galifrey…TARDIS…už chybí jen Doctor Who. Pěkné 😂

JP
JP
5 měsíců před

Pána boha oni si někteří lidé opravu myslí že tento článek není satira, ale seriózní vědecký obsah… již se nedivím proč češi volí ANO… bude líp 😀

RSS
16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x