Greta Thunberg je nejspíš pravnučka Adolfa Hitlera

29 Zář 2019

Greta Thunberg je díky svým nedávným projevům označována mnoha názvy. Někteří jí mají za autistu, jiní za hysterku, další zase za záškolačku. Na internetu se ale objevilo hned několik důkazů, podle kterých je Greta Thunberg pravnučkou nacistického diktátora Adolfa Hitlera.

Naše zdroje si nemohly nevšimnout hned několika podezřelých podobností, které zřejmě nebudou pouze náhodou. Jak projevy Grety, tak projevy Adolfa Hitlera, jsou emocemi nabité a dokáží strhnout masy lidí. Podle našich zdrojů je schopnost strhnout davy dědičná a Greta ji zdědila po svém pradědovi.

„Není to náhoda. Navíc těch podobností je tu mnohem víc. Jméno Greta se skládá z 5 písmen. Jméno Adolf se také skládá z 5 písmen. Hitlerův otec si vzal vzdálenou sestřenici a měl s ní malého Adolfa. Gréta je zase pravděpodobně něčí vzdálenou sestřenicí. Jak Hitler, tak Gréta někdy jeli vlakem (viz úvodní foto, pozn. redakce). Oba pili vodu, aby nezemřeli na dehydrataci… Takhle bych mohl pokračovat donekonečna,“ tvrdí náš zdroj.

Greta je možná samotný Hitler

Náš zdroj však přišel ještě s jednou možnou teorií, podle které není Gréta pravnučkou, nýbrž dokonce samotným Hitlerem.

„Víme o řadě nacistických vědeckých experimentů, které probíhaly v průběhu 2. světové války. Mezi tyto experimenty patřil i tzv. Die Glocke, což měl být údajně stroj času. Není možné, že se Hitler místo sebevraždy pokusil zachránit právě strojem času?“ ptá se náš zdroj.

Cestování časem není jen tak, proto je možné, že Die Glocke měl poruchu, během které sice přenesl Hitlera do budoucnosti, avšak v těle 15 leté dívky.

„Nemůžeme vyvrátit tvrzení, že celá nacistická elita odcestovala svým strojem času do budoucnosti. Stroj ale mohl mít poruchu, a všechny nacisty mohl v budouncosti reinkarnovat v cizím těle. Neexistuje jediný důkaz, že Greta není samotný Hitler, a že její rodiče nejsou ve skutečnosti Himmler a Goebbels. Když to nejde vyvrátit, znamená to, že to může být pravda,“ dodává náš zdroj.

Jaká je ve skutečnosti pravda se možná nikdy nedozvíme. Jisté je ale to, že pokud je Greta skutečně Hitler, pokusí se jednou ovládnout celou Evropu, možná i svět. Nezbývá než jen doufat, že nás před ní někdo ochrání. Třeba Institut Václava Klause.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

16 comments
  1. To, že by mohla být Adolfovou pravnučkou po matčině linii, vyloučit nelze, avšak ještě jistější je, že z otcovy strany její rod pocházel z jižních Čech. Její současné příjmení Tunberg je totiž zkomoleninou vrchu Thurmbergu (Víte z kolika hezkých českých Procházků se stali pod vlivem pobytu v Rak-Ouzku apod. například Prohaskové?) poblíž Malšína, s kaplí Panny Marie Pomocné těsně pod vrcholem. O místě se zmiňuje ve své Zemi zamyšlené Ladislav Stehlík (3. vydání, Praha, 1986, nakladatelství Československý spisovatel, 3. díl, strana 360-361). Na místě nynější kaple měl podle pověsti stát hrad ratíře Thurmberga – existence Grety napovídá, že uvedené vyprávění má pravdivé jádro.

    Podle Pavla Kozáka (Tajemná místa na samém jihu Čech, nakladatelství MH, Beroun 1999, ISBN nepřiděleno, strana 116-117) je energetickým bodem, na němž je podle autora možno pobývat pouze v sedě (což ale není tak úplně pravda, na se vrcholu žádná věznice či podobné místo k sezení nenachází, na tak malou plochu by se ostatně ani nevešlo). Současná Gretina energie tudíž rovněž odkazuje na toto nevšední místo.

    Každopádně trvejme vlastenecky na Gretině českém původu a nějakým Ádou si ji vzít nenechejme!

  2. Domnívám se že Hitlerovi v tom pomohli mimozemšťani! Musíme jim pomoci aby se ještěrčí lidé mohli ujmout vlády nad planetou. Sedmého října vylezte ve čtyři odpoledne na střechu a mávejte klacíkem na zahnání ptačích lidí a zlých duší. Poté se posypte solí, uložte do hrnce s vodou a vařte. Jste tak chutnější.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..