Greta Thunberg chce začít studovat na Vysoké škole života

25 Pro 2019

Greta Thunberg se věnuje klimatickému aktivismu víc než škole, za což je často kritizována. V reakci na kritiku se Greta rozhodla, že všechna současná studia definitivně ukončí a začne studovat na světoznámé Vysoké škole života, která se dá studovat odkudkoliv.

Greta na Vysoké škole života oceňuje hlavně její přístupnost, otevřenost všem tématům a systém studia.

“Je to pro mě ideální škola. Studovat ji může téměř každý, odkudkoliv a jakkoliv. Není to klasická škola, která učí všechny to samé, v jedné místnosti a podle stejných měřítek. Na Vysoké škole života je každý student unikát, který studuje něco jiného a někde jinde,” píše Greta na svém Twitteru.

Podle dostupných informací se Greta přihlásila na fakultu nepotvrzených domněnek a už se zapsala na několik předmětů, konkrétně na:

  • Smrt plastům
  • Proč kapitalismus ničí planetu
  • Jak prezentovat na internetu že dělám něco, co ve skutečnosti nedělám
  • Proč 5G síť zabíjí mozkové buňky, a proč jsou proti ní voliči SPD imunní

Studenti Vysoké školy života jsou proti

“Nechceme do toho zabrušovat a tvrdit, že tu Gretu nechceme, ale my ji tady prostě nechceme. Naše škola má nějakou reputaci a politické zaměření, které je naprosto v rozporu s tímhle rozmazleným švédským spratkem,” tvrdí jeden ze studentů.

Ani navzdory kritice z řad současných studentů se Greta možného studia na Vysoké škole života vzdát nechce. I když reálně hrozí, že ji studenti sežerou zaživa a osmaží si ji k večeři místo obalovaného gothaje.

Kdy přesně Greta na novou školu nastoupí momentálně není známo. Údajně by ale mělo jít o začátek roku 2020. Vzhledem k tomu, že studovat bude nyní moci kdekoliv, odpadne otravné dojíždění do školy přes Atlantik na plachetnici.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..