Kurz rublu raketově klesá. Pro Rusy bude brzy levnější místo toaletního papíru používat bankovky

24 Úno 2022

Po mírové invazi na Ukrajinu začala hodnota ruského rublu raketově klesat. Podle některých expertů, pokud si pokles zachová aktuální trend, mohlo by pro Rusy brzy být levnější přestat kupovat toaletní papír a používat místo něj papírové bankovky.

Aktuální hodnota 50 rublové bankovky pouze lehce převyšuje hodnotu papíru, ze kterého je vyrobena. Pokud bude hodnota rublu i nadále klesat, bude mnohem ekonomičtější začít vyrábět některé papírové výrobky z rublových bankovek než z obyčejného papíru.

Rusové by tak brzy místo drahého toaletního papíru mohli začít do ruličky rulovat 50 rublové bankovky a ušetřit tak nemalé množství peněz. Stejně tak by se bankovky daly využít i na další výrobky, například na cigaretové papírky, kartonové krabice a další.

Vizualizace rublové krabice

Rusko opět dokazuje, jak si umí poradit s každou nástrahou, kterou si na ni zlí západní imperialisté nachystají. Není pochyb o tom, že to, že hodnota jednoho rublu, je i přes ruskou ekonomickou superioritu zhruba na úrovni 25 českých haléřů, je vinou války, kterou proti Rusku vedou USA a EU. I přes to si ale vynalézavé Rusko hledá cestičky, jak využít americké zbraně proti nim. A teď, zatímco západ slaví, že rubl je slabší než kdy dřív, ruský národ může oslavovat, že již brzy bude vyrábět toaletní papír za poloviční náklady, oproti zbytku světa! Navíc, díky nižší hodnotě budou již brzy téměř všichni Rusové milionáři! A skutečnost, že obyčejný chléb bude stát 100 tisíc na tom nic nemění!

Profitovat z nízké ceny rublu budou moci i občané mimo Ruskou federaci. Jakmile hodnota rublu klesne na hranici, kdy bude 18 metrů papírových rublových bankovek levnější než 18 metrů toaletního papíru, stačí dojít do směnárny a směnit koruny za rubly.