Miloš Zeman údajně 28. října vyznamená Tomia Okamuru za inkluzi mentálně postižených do sněmovny

09 Říj 2018

Naší redakci se podařilo získat další jméno, které plánuje prezident Miloš Zeman 28. října vyznamenat. Vedle Michala Davida by měl státní vyznamenání získat i Tomio Okamura, a to sice za rozsáhlou inkuzi mentálně postižených jedinců do poslanecké sněmovny.

Inkluze je poslední roky v České republice často skloňovaný a kontroverzní pojem. Znát ji můžeme převážně ze školství, kde začlenění postižených a problémových dětí mezi děti normální sklízí poměrně velkou kritiku a negativně se projevuje na výsledcích chytrých dětí.

A zatímco inkluze ve školství má výsledek spíše negativní, inkluzi v poslanecké sněmovně jen sotva někdo postřehne. Alespoň se na tom shodují přední čeští odborníci.

“Pokud zařadíte problémové a postižené děti mezi děti normální, nebude to dělat dobrotu. Problémové děti budou mít prokazatelně negativní vliv na děti bezproblémové. Tento jev ale neplatí v poslanecké sněmovně, kde inkluze není téměř poznat. Zdá se, že když mezi několik desítek dementů s diplomem, zařadíte pár dementů bez diplomu, nemá to žádné velké negativní dopady. Za toto je tedy potřeba Tomia Okamuru velmi pochválit. Je vidět, že integraci mentálně postižených zvládl na jedničku,” prozradil naší redakci pedagog Radim Pozer.

Oficiální vyjádření Tomia Okamury ani prezidenta Zemana k této informaci se nám bohužel získat nepodařilo. Tomio Okamura nám na naši otázku ohledně vyznamenání ani neodpověděl a rovnou nám udělil ban, zatímco mluvčí prezidenta Zemana Jiří Ovčáček nás nazval fašisty a kavárenskými povaleči. Na to, zda prezident pana Okamuru skutečně vyznamená, si tak nejspíš budeme muset počkat až do 28. října.

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ing. Name Surname Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ing. Name Surname
Host
Ing. Name Surname

Koblihu nemám. Nechceš ban? [Tomio]

Reklama

RSS