Facebook zablokoval profil Ježíše Krista kvůli rasismu a xenofobii

21 Čvn 2016

Velké pozdvižení zavládlo mezi křesťany, když si Ježíš Kristus minulý týden založil oficiální profil na Facebooku. Ještě větší pozdvižení však vyvolalo dnešní rozhodnutí Facebooku, který Ježíšův profil zablokoval kvůli psaní rasistických a xenofobních statusů.

Ježíš se na svém profilu často pozastavoval nad otázkou, zda by měli být černoši svobodní, nebo jestli je správné, aby gayové měli možnost mít svatbu a adoptovat dítě. Spasitel se k těmto otázkám často stavěl negativně a tzv. „negry“ a „buzeranty“ prý po smrti nechá shořet v pekle. Kristus se často opíral i do muslimů a islámu. Islám byl Ježíšem označen za retardovaného bratra křesťanství, který byl zplozen zdrogovaným a pedofilním barbarem odněkud z Arabské vysočiny.

Kritice se nevyhnuly ani ženy a jejich postavení ve společnosti, které je podle Ježíše nesmyslně vysoké. Dle jeho slov byly kdysi ženy ve společnosti níže než kupříkladu voli, a tam by se také měly zase vrátit. Slova božího syna doslova zněla: „I když se nám různá feministická a fašisticko-genderová hnutí snaží vnutit opak, faktem je, že ženy budou vždycky oproti mužům podřadné. Tvrdí to Bible, tvrdí to Korán a tvrdím to i já.“

Ježíšových diskriminačních názorů si téměř okamžitě všimla nezisková organizace HateFree Culture, která profil našeho Pána okamžitě nahlásila a Facebook ho následně zablokoval.

„Názory Ježíše Krista jsou naprosto nepřípustné. Ježíš není černoch, nejmenuje se Mohamed, ani není černý, aby měl xenofobní imunitu a mohl si dovolit psát rasistické a xenofobní komentáře, proto jsme ho nahlásili a Facebook ho naprosto správně zablokoval,“ píše se v prohlášení HateFree Culture.

Náš Pán se samozřejmě proti rozhodnutí odvolal, nicméně naděje na úspěch a odblokování profilu je jen malá.

4 comments
  1. ČTĚTE POZORNĚ !!! „Názory Ježíše Krista jsou naprosto nepřípustné.
    Ježíš není černoch, nejmenuje se Mohamed, ani není černý, aby měl xenofobní imunitu a mohl si dovolit psát rasistické a xenofobní komentáře, proto jsme ho nahlásili a Facebook ho naprosto správně zablokoval,“ píše se v prohlášení HateFree Culture. ječtě jednou !!! ANI NENÍ ČERNÝ ABY MŠL XENOFOBNÍ IMUNITU…!!!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..