Za koronavirem ve skutečnosti stojí spiknutí introvertů

12 Zář 2020

Od vypuknutí epidemie koronaviru se hovoří o tom, že virus byl uměle vytvořen, a následně vypuštěn mezi lidi. Existuje mnoho důkazů tohoto tvrzení. Nikdo si ale nebyl jist kdo a za jakým záměrem virus vypustil. Naše zdroje však přišly s tvrzením, že za celou epidemií stojí spiknutí asociálních introvertů.

Pokud někdo z koronové krize opravdu profituje, tak jsou to introverti. Introvertní lidé totiž mají nyní vynikající výmluvu, proč nechodit mezi lidi. Pokud navíc krize vyústí v další karanténu, nebudou muset ani opouštět dům. Jak tvrdí náš zdroj, koronakrize je dílem tajného celosvětového spiknutí introvertů.

“Jde o tajnou společnosti introvertů, kteří spolu komunikují pouze prostřednictvím textových zpráv, aby mezi sebou nemuseli mluvit. Toto spiknutí vytvořilo nový koronavirus a vypustilo ho mezi lidi. Nejde jim o finanční zisk ani moc, prostě ho jen využívají k tomu, aby nemuseli chodit mezi lidi a mohli být doma pouze sami se sebou a se svojí kočkou,” tvrdí naše zdroje.

Podle našeho zdroje teď introverti zažívají nejlepší období svého života, proto neplánují koronakrizi ukončit.

“Původně mělo jít o krátkodobou dovolenou pro všechny introverty, aby si odpočinuli od otravných a ukecaných extrovertů. Krize měla původně skončit na konci letošního roku a svět se měl vrátit do normálních kolejí. Nikým nerušená samota se jim ale tak zalíbila, že pandemii nyní nechtějí ukončit už nikdy,” dodává náš zdroj.

“Pokud jste introverti, určitě znáte ten pocit, kdy si s někým v dobré náladě a přívalu endorfinů něco naplánujete, ale pak když nadšení opadne, už se vám nikam nechce. Když pak ten někdo plán nečekaně zruší, spadne vám obří kámen ze srdce. Pro introverta je tohle lepší pocit než orgasmus. Proto nechtějí koronakrizi nikdy ukončit – kvůli tomuto nikdy nekončícímu orgasmu, že s nikým nikam nemusí a s nikým se nemusí bavit jinak, než přes chat a SMS zprávy,” tvrdí dále náš zdroj.

Ku překvapení všech tak za koronavirem nestojí velké farmaceutické firmy, vlivné elity, Soros, bankéři ani Ilumináti, ale pouze pár introvertů, co si chtějí doma nerušeně číst knihy, koukat na Netflix a hrát videohry.

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!