Putin podepsal dekret, podle kterého k útoku na Krymský most nikdy nedošlo

16 Říj 2022

Vladimir Putin dnes v ranních hodinách podepsal dekret, podle kterého byl útok na Krymský most pouze dezinformační akcí ukrajinských tajných služeb. Ve skutečnosti k útoku na tento most nikdy nedošlo a všechny záběry a fotografie poničeného mostu jsou pouze podvrhem.

Podle Putina se Ukrajina snaží zničit dobrou pověst neprolomitelné ruské terioriální obrany. Ruský prezident dále dodává, že je nemožné, aby zahraniční agenti a vojenská technika překročili hranice ruska.

„Naše obranné systémy jsou několik generací před čímkoliv, čím disponuje NATO. Kolem celého Ruska je neviditelný a neprolomitelný silový štít, napájený antickým ZPM, tedy téměř nekonečným zdrojem energie. Oceány hlídají vycvičení vojenští delfíni a vzdušný prostor zase holubi s raketami na zádech. Navíc o jakémkoliv pokusu o nepovolené překročení ruské hranice nepřítelem, bychom díky třem tušitelům z Minority Report věděli dříve, než by k němu vůbec došlo. Proto k útoku na Krymský most nemohlo nikdy dojít a je to celé anglosaský podvod. Přestaňte to už řešit. A hlavně se tam nejezděte podívat! Není tam nic k vidění!“ řekl v předtočeném živém televizním projevu Vladimir Putin.

Útok na Krymský most se tak zařazuje po bok tzv. masakru na náměstí Nebeského klidu, ke kterému také nikdy nedošlo. I ten byl celý natočený ve stejných kulisách v Hollywoodu, jako přistání na Měsíci nebo poslední koncert Heleny Vondráčkové. A to s jediným úkolem – poškodit dobrou pověst čínské vlády a vytvořit iluzi toho, že v Čínské lidové republice vládne totalitní vláda, která potlačuje svobodné opoziční názory. Nové pravidlo při komunikaci s Rusy tak zní: „Nikdy se neptejte Rusa, co se stalo v Rusku 8. října 2022.“ Toto pravidlo je velice podobné pravidlu při komunikaci s Číňany: „Nikdy se neptejte Číňana, co se stalo v Číně 3. a 4. června 1989.“

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.