Kvůli teroristovi z Maghrebu budou na Pražském hradě instalovány pasivní radiolokátory Věra

13 Led 2017

Správa Pražského hradu se po nedávném varování prezidenta Zemana před aktivní jednočlennou buňkou islámského terorismu na českém území rozhodla dodatečně posílit bezpečností opatření klenotů české státnosti – tedy osoby pana prezidenta a jeho dosud neprověřeného kancléře Mynáře. Redakci AZ247 to dnes exkluzivně sdělil hlásný trouba Hradu, pan Jiří Ovčáček.
V dnešním světě plném neregulovaných a nesledovatelných finančních toků nikdy nemůžete vědět, za jak dlouho se tichým sympatizantům islámského fundamentalismu na českém území podaří prodejem kebabů schrastit sto milionů dolarů na neviditelný letoun a s ním pak usilovat o život pana prezidenta, který před tímto nebezpečím dlouhodobě varuje,“ řekl Jiří Ovčáček na dotaz, jestli je krok Správy Pražského hradu a Kanceláře prezidenta republiky opodstatněný.

Jiří Ovčáček na svém Facebooku prozradil, od kterého zdroje má český prezident informaci o údajném teroristovi.

Námi oslovení bezpečnostní experti jsou však k rozhodnutí skeptičtí a nainstalování radiolokátorů ostře kritizují. „Jsou to peníze vyhozené oknem. Teroristům by přece stačilo jen počkat, než se ten bembela uchlastá sám,“ říká bezpečnostní expert V. B., který si přál zůstat v anonymitě.

Mluvčí Ovčáček také dodává, že bezpečnost prezidenta republiky bude jedním z hlavních témat hovoru během návštěvy Bílého domu, kam Zemana údajně pozval Donald Trump. Prezident Zeman by také rád vyjednal dodání řízených raket Patriot, kterými by stiskem tlačítka likvidoval své politické odpůrce – podle jeho slov tedy zejména „novinářský a jiný póvl, který se opovažuje předkládat věrohodné důkazy o nepravdivosti mých tvrzení“. Peníze na posílení bezpečnosti výměnou za nominaci na Nobelovu cenu míru již přislíbil šéf státní kasy Andrej Babiš.

Aby se neřeklo, tak na korunovačních klenotech přibyde dodatečný osmý zámek; klíč k němu bude propůjčen symbolickému strážci objektivity českého mediálního prostoru – šéfredaktorovi Parlamentních listů Marku Bláhovi.
3 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..