Čínští vědci potvrdili, že když vyperete kočku v aviváži, tak zhebne

22 Čvc 2019

Mnoho majitelů koček se vyžívá v tom, jak je jejich kočka hebká na pohmat. Spousta z nich by proto chtěla, aby byla jejich kočka ještě hebčí. Podle nového výzkumu čínských vědců stačí, abyste kočku vyprali v jakékoliv aviváži, kočka pak zaručeně zhebne.

Aviváž je přípravek, který se používá na oblečení, aby po vyprání bylo voňavé, měkké a hebké. Jak ale tvrdí čínští vědci, při použití aviváže můžete být mnohem více „liberální“, než její výrobci tvrdí. Například ji krom oblečení můžete použít právě na kočku.

„To co platí pro oblečení, platí i pro kočku. Po vyprání v pračce s aviváží na aspoň 30 stupňů, bude kočka měkká, voňavá a zaručeně zhebne,“ tvrdí studie vedená doktorem Pi-Tšu-Si-Nem.

Jak ale dále stojí ve studii, má to jeden háček.

„Kočka bude sice hebčí, ale dost pravděpodobně ji tím zabijete. Nedoporučujeme si tak hebkou kočku užívat příliš dlouho, raději ji co nejdříve naporcujte a připravte ke konzumaci. Kočičí maso je lahodné, měkké a zdravé. Navíc se ho po ulicích toulá spousta, takže je de facto zadarmo. Pokud ale jíte raději jídlo bez chemie, možná byste měli aviváž vynechat,“ stojí dále ve studii doktora Pi-Tšu-Si-Na.

Pokud tedy chcete mít kočku hebčí a zároveň ji nechcete zabít, možná byste raději měli volit šetrnější variantu. Třeba kočku neprat v pračce, ale jenom ji přemáchnout v ruce. Stále bude voňavá a měkká, jen zhebne o něco méně.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..