Vzpoura moskevských homosexuálů si vyžádala už přes 500 obětí. Vláda chce povolat do akce tanky a jednotky specnaz. Homosexuálové chtějí zničit princip tradiční rodiny. EU, kavárenští povaleči a další havlofašisti jim v tom pomáhají. Fialové elity chtějí vybudovat homosvět

20 Čvc 2016

Čtvrteční vzpoura moskevských homosexuálů proti diskriminaci gayů a lesbiček si do dnešního dne vyžádala už přes 500 obětí. Ozbrojení homosexuálové navíc během dnešní noci vybudovali opevněné pozice na Rudém náměstí a od častých ranních hodin je odsud slyšet střelba a výbuchy. Ruská vláda se nechala slyšet, že plánuje nasazení tanků a další těžké vojenské techniky, včetně dělostřelectva a bombardérů.

Protest začal ve čtvrtečních dopoledních hodinách, kdy se na Rudém náměstí začaly scházet stovky moskevských gayů a lesbiček. Protest nebyl ohlášený, tudíž se ho police pokusila rozpustit, nicméně homosexuálové na výzvu policie nereagovali, ba dokonce vyzbrojeni puškami AK-47 začali po policistech střílet.

Podle oficiální zprávy ruské policie zajali homosexuálové několik rukojmích a požadují okamžité zrušení takzvaného “anti-gay zákona”. Vláda však zrušení zákona odmítá a místo toho chce do akce povolat jednotky specnaz a v případě nouze i tanky a další těžkou vojenskou techniku.

“Ruská federace razantně odmítá jakékoliv vyjednávání s buzeranty. Naopak povoláme do akce naše nejlepší jednotky specnaz a bude-li to nutné, tak i tanky nebo bombardéry,” prohlásil Sergej Šojgu, ruský ministr obrany.

Že to ruská vláda myslí s bojem proti homosexuálním fašistům vážně, dokazuje i minometná salva, kterou dnes kolem páté hodiny odpolední zasypala ruská armáda pozice homosexuálů na Rudém náměstí. Při palbě přišlo podle odhadů o život asi pět homosexuálů a na stovku civilistů. Ztráty na civilním obyvatelstvu však jdou podle Vladimira Putina na vrub homosexuálům.

“Vzbouřenci nás k bombardování civilní oblasti donutili, když z ní vytvořili bojiště. Je to jejich vina a za veškeré civilní ztráty viňte je,” řekl Vladimir Putin na dnešní tiskové konferenci.

Události v Moskvě tak nejspíš zacpou pusu všem kavárenským povalečům a havloidním rádoby humanistickým fašistům, kteří podporují homosexuály, o kterých tvrdí, že nikomu neubližují. Jak můžete vidět, tak ubližují a hodně!

Homosexuálové chtějí zničit princip tradiční rodiny

Hlavním cílem homosexuálů a všech jejich fašistických podporovatelů z EU je zničit princip tradiční rodiny – otec, živitel a hlava rodiny – matka, žena u plotny, co jen vaří, žehlí a uklízí – děti, chudáci, kteří dostanou po hubě kvůli každé blbosti, protože disciplína prostě musí být.

Homosexuálové chtějí zničit veškeré naše tradiční rodinné hodnoty a za pomoci fialových elit plánují vytvořit homosvět, ve kterém budou moct mít děti pouze gayové a lesbičky. Heterosexuální ženy v takovém světě budou sloužit pouze jako inkubátory, které předají děti po porodu do rukou homosexuálního páru.

Homosvět je budován už přes jedno století, což je vidět hlavně ve velkých městech. Proč myslíte, že se ve všech městech staví obří mrakodrapy? Zamyslete se. Co vám takový mrakodrap připomíná? Ano, obří penis…

Cílem elit je snížit lidskou populaci

Cílem západních elit není nic jiného, než snížení lidské populace. Jelikož se regulace populace pomocí nemocí ukázala jako velmi neefektivní (AIDS – milion obětí ročně, Ebola – pouze několik tisíc obětí ročně), musely elity přikročit k jinému plánu, kterým je svěření výchovy děti do rukou homosexuálů.

Koncept “duhového homosvěta” je ve své podstatě geniální. Dítě vychovávané homosexuály bude mít od narození rodiče zafixováno jako dva muže, popř. dvě ženy. Uvidí lásku mezi dvěma stejnými pohlavími a velice pravděpodobně se z takového dítěte stane také homosexuál. Takto bude brzy většina lidské populace homosexuální a její celkové počty se tak budou razantně snižovat. Elitám se tak konečně povede zregulovat lidskou populaci na pouhých několik milionů.

I Česko se pomalu mění v “duhovou republiku”

I Českou republiku bohužel zasáhl ostrý meč homosexuální totality. Podle průzkumu je každý čtvrtý Čech homosexuál, nebo má aspoň homosexuální choutky. Česká republika bohužel dospěla do fáze, ve které mohou homosexuální páry adoptovat děti, a pokud někdo proti této zvrhlosti vystoupí a oponuje jí, tak je veřejně lynčován. Příkladem budiž Pavlína Nytrová, která je díky buzno-totalitě veřejně zesměšňována. Přitom je jednou z mála lidí, kterým jde o osud České republiky.

Je nasnadě se bránit

Situace dospěla do tak kritického bodu, že už nezbývá nic jiného, než aby se poslední zbylí svobodní a heterosexuální občané České republiky spojili a vystoupili proti duhovým kuřptákům a ližpičkám. Začněte chodit do posiloven, udělejte si zbrojní průkazy a pořiďte si zbraně. Válka proti velké duze brzy započne a přežije ji pouze ten, kdo na ni bude připraven!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
egyptanka
egyptanka
3 let před

To jsou neskutečné bláboly.

Jan K
Jan K
3 let před
Reply to  egyptanka

Cim to asi bude? 🙂

AZ247 je čistá ironie a sarkazmus. Jedná se o parodii na nejmenované servery, které si hrají na “alternativní zpravodajství”. Všechny naše zprávy jsou tedy kompletně vymyšlené. Neneseme žádnou odpovědnost za osoby, které zde zveřejněným zprávám uvěří a budou je dále šířit jakožto fakt.

Fero Trča
Fero Trča
3 let před
Reply to  Jan K

Ba prave, nech ich siria co najviac… ked siria hovadiny z aeronetu, mozu aj toto…:-)))

Fero Trča
Fero Trča
3 let před
Reply to  Jiri

Kto cita aeronet, sam si je na vine…

Jan K
Jan K
3 let před
Reply to  Jiri

Tak to snad ne 😀
To uz snad Radio Jerevan

Martin Knedla
Martin Knedla
3 let před

A dokonce se o tom v česku už zpívájí i písničky!! Ti kavárenští havlofašisti už neví co by dělali. Naštěstí díky matičce rusi a jejím agentům byla vypuštěna pouze cenzurovaná verze a slovo “homosvět” bylo nahrazeno slovem legosvět. Stejně za to všechno může Kalousek.

RSS
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x