České politické strany mají nejdebilnější předvolební spoty na světě, ukázal průzkum

06 Bře 2019

Švédská agentura Dynamite si dala za cíl zjistit, v jaké zemi mají politické strany nejdebilnější předvolební spoty. I když byla konkurence silná, česká politická scéna nakonec s přehledem obsadila první místo.

„Něco tak debilního jsme v životě neviděli. Pokud české voliče lákají k volbám takové předvolební spoty, tak se už opravdu nedivíme, proč mají volby v České republice pravidelně tak nízkou účast. Spoty jsou plné lží, planých řečí, populistických nesmyslů a příšerných hereckých výkonů,“ stojí ve výsledcích průzkumu.

Čím debilnější strana, tím debilnější spot

Podle průzkumu navíc existuje přímá uměra mezi debilností strany, a debilností jejího předvolebního spotu. Čím víc je strana debilnější, tím debilnější spot před volbami vypustí do světa. Posuďte sami.

Volby 2017 byly celkově na debilní spoty hodně bohaté. Předvolební spot ANO byl sice naprosto debilní, ale pokud chcete vidět ten nejdebilnější předvolební spot v historii samostatné České republiky, podívejte se na video níže. Toto video mělo nalákat voliče k tomu, aby svůj hlas dali tzv. Bloku proti islamizaci. Věřili byste tomu, že video dokáže být ještě debilnější, než název této strany?

Strana sice ve volbách naprosto propadla a volilo ji všehovšudy jen pár tisíc lidí. Spot měl však dosah o dost větší, protože každý se chtěl pobavit nad jeho debilností.

V redakci jsme velice zvědaví, jak se budou české politcké strany prezentovat v příštích volbách? Podaří se jim v debilnosti a bizardnosti trumfnout Blok proti islamizaci?

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..