Na Letnou dorazí pouze 200 tisíc lidí, takže zbylých 10 500 000 podporuje Andreje Babiše a Miloše Zemana, tvrdí Rusko

16 Lis 2019

Ruské velvyslanectví přišlo s odvážným tvrzením, podle kterého naprostá většina obyvatel České republiky podporuje Andreje Babiše a Miloše Zemana. Pokud na Letnou dorazí pouze 200 000 lidí, znamená to, že zbytek stojí za současným premiérem a prezidentem.

Podle Rusů jde o jednoduchou matiku. Pokud někdo nesouhlasí s Andrejem Babišem a Milošem Zemanem, přirozeně se bude účastnit na demonstraci. Vzhledem k tomu, že se demonstrace zúčastní pouze 200 tisíc lidí, což je něco přes 2 % obyvatel České republiky, zbytek logicky za premiérem a prezidentem stojí, takže nemá důvod se účastnit pochybných demonstrací.

„Kdyby většina lidí nechtěla Zemana a Babiše, tak si ho nezvolí. Stejně tak by přišli na Letnou. Kdyby proti premiérovi bylo 6 milionů lidí, tak by těch 6 milionů lidí dorazilo na Letnou, ne? Takto tam dorazí ubohých 200 tisíc lidí, což jsou očividně všichni odpůrci nejlepšího premiéra a prezidenta v historii České republiky,“ tvrdí Velvyslanectví Ruska v České republice.

Soros si vzal rekordní úvěr, aby zaplatil demonstranty

Podle našich zdrojů dokonce ani těch 200 tisíc lidí nemusí být všechno odpůrci. Spousta z účastníků mají být podle našich informací lidé, kteří se účastní pouze pro peníze. George Soros totiž údajně nabízí největší odměnu za účast v historii všech českých demonstrací.

„Máme informaci o tom, že si George Soros vypůjčil až 100 milionů korun na to, aby zaplatil zítřejší demonstrací. Každý demonstrant by pak měl dostat rovných 500 Kč. Vzhledem k tomu, že se budou účastnit i demonstranti z opačného konce republiky, kteří zaplatí klidně i 400 korun za dopravu a budou v plusu pouze 100 Kč, si můžete udělat obrázek o tom, co za lidi se bude demonstrace účastnit,“ tvrdí náš zdroj.

Jde opět o klasický podvod, kdy Soros platí demonstranty, jinak by nikdo nedemonstroval, protože občané k tomu nemají důvod. Všichni se díky Babišovi se Zemanem mají dobře a důchodci berou rekordní důchody. Česko se navíc na D1 může pyšnit největším parkovištěm na světě. Podplácení ale není jediným krokem, kterým Soros zvyšuje účast na demonstrací. Při poslední demonstraci například spousta lidí zabloudila na Václavské náměstí omylem, díky hacku Google map. Za tím samozřejmě stál také Soros.

2 comments
  1. Jirka Choroš to bohužel zase nezvládl – když jsem dorazil na Letnou já, všechny jeho výplatní místa už byla mimo provoz – i ta plastová víčka mu už došla.

    Uznávám, že jsem se opozdil a přišel asi deset minut po začátku, ale bylo to pro dobrou věc. Byl jsem se podívat na hřbitově v Řepích, chtěje vrátit do života jistého pana Václava Babinského, zda by to premiérování nemohl vzít místo pana Bureše, neb privatizační metody tohoto udatného chasníka byly mnohem transparentnější a čistší než metody udatných chasníků dnešních.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..