Andrej Babiš bude každý čtvrtek věštit na EZO.TV

29 Čvn 2020

Andrej Babiš po svých dvou výstupech na Facebooku, kde prozradil svým voličům, co je to astrologie a co po nás momentálně chtějí hvězdy, oznámil, že bude každý čtvrtek věštit budoucnost v populární EZO.TV.

Premiéra v posledních týdnech naprosto nadchla astrologie a věštění budoucnosti s ní spojené. I proto se rozhodl svoje nabyté vědomosti zúročit a pomoct tápajícím Čechům, kteří potřebují poradit, co mají se svým životem dělat.

„Jsme nadšeni, že si pan Andrej Babiš vybral právě nás. Pseudopremiér, který praktikuje pseudovědu je něco, co u nás a nejspíš ani nikde ve světě ještě nebylo. Astrologické vědomosti pana premiéra nám určitě vydělají astronomické peníze,“ tvrdí mluvčí EZO.TV.

Babiš by měl v EZO.TV nahradit populární kartářku Jolandu, která nedávno bohužel tragicky zemřela. Jolanda byla díky svojí bizarnosti ikonou EZO.TV. Věštící Babiš by ale měl být ještě bizarnější postavou, která by mohla být brzy ještě populárnější než legendární Jolanda. Premiér nastoupí do své druhé práce už tento čtvrtek, tak neváhejte a zavolejte!

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..