V Německu zakázali vánočního kapra, protože není halal. Nahradí jej vánoční kebab

10 Pro 2017

Stánků s živými kapry se o letošních Vánocích v Německu nedočkáme. Spolková vláda totiž podlehla tlaku tamní muslimské obce a zakázala konzumaci vánočního kapra, protože prý není halal. Tradiční vánoční pokrm by údajně měl být nahrazen kebabem.

Jde bezpochyby o další ze série pokusů islamistů o zničení největšího křesťanského svátku. Původně totiž muslimská obec trvala na zákazu Vánoc jako takových. V praxi by to tak znamenalo, že v celém Německu bychom nenalezli jedinou vánoční ozdobu, stromek, a dokonce ani proslulé vánoční trhy. Takový vliv ale naštěstí zatím muslimská komunita v Německu nemá. Nicméně i tak došlo nakonec k zákazu jedné z vánočních tradic – konzumace vánočního kapra.

Prakticky od začátku prosince protestovaly tisíce muslimů v německých ulicích a požadovaly zákaz Vánoc. Po dlouhých jednáních mezi muslimskými představiteli a zástupci německé vlády se nakonec došlo ke kompromisu – zákazu vánočního kapra. Kapr by měl být navíc nahrazen halal kebabem, což v praxi znamená dvě věci – naprostý výsměch všem rodilým Němcům a křesťanům a také tučné zisky pro muslimskou komunitu z prodeje kebabů.

Jde o velmi znepokojivou situaci, jelikož menšinové etnikum v Německu diktuje pravidla většině. Nemluvě o tom, že díky řízené migraci počty muslimů v Německu a celé Evropě stále rostou. Jak dlouho ještě může trvat, než zákaz Vánoc definitivně projde?

Arabáček se stal nejprodávanější hračkou ve Francii

Ještě více znepokojující zpráva přišla z Francie, kde tamní muslimové v rámci integrace do francouzské společnosti začali slavit Vánoce. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby se nejprodávanější hračkou v celé Francii nestal tzv. Arabáček.

Arabáček je loutka bojovníka Islámského státu, která drží v ruce useknutou hlavu bezvěrce a křičí náhodná arabská hesla, jako například Allahu Akbar. Výrobce hračky uvádí, že by mělo být v arabáčkovi nahráno několik set vět. Podle některých kritiků hračka nabádá děti k vraždění a prorokuje smrt všem bezvěrcům.

„Arabáček jde velmi na odbyt. Téměř každá druhá prodaná hračka je Arabáček,“ sdělil naší redakci majitel nejmenovaného francouzského hračkářství.

Opravdu tohle chceme?

30 comments
  1. Soudruzi v Německu mají pravdu. Doufám, že do vánoc to stihneme i u nás. A když ne kebab, alespoň bych povinně zavedl k štědrovečerní večeři zdravé bezmasé kostelecké párky. Když už se nezavděčíme muslimům, tak alespoň migrantovi ze Slovenska. A Arabáček je opravdu roztomilá hračka. My vlastenci určitě nechceme na slavnostní vánoční večeři kapra: https://uploads.disquscdn.com/images/7e2b1869f9b5a8f3fe2224976359a24f3834ed436c8e9174ec810960ee52d78f.jpg

  2. Ten můj předešlý příspěvek byl legrace, ale teď vážně. Vánoce musíte trávit v radosti a harmonii, beze spěchu a stresu moderní doby. Přidávám svůj recept na pohodovou štědrovečerní hostinu: Procházkovy štědrovečerní vanilkové rohlíčky: nakrájejte rohlík na kolečka. Posypte vanilkovým cukrem a je hotovo. Procházkovo štědrovečerní cukroví: vezměte větší duté čokoládové figurky. Ukousněte hlavu a dolijte rumem. Kdo chce žít zdravě, vynechá vanilkový cukr a čokoládu 😀

  3. Podle agentury DPP u nás islamisté pronikli už i do prodeje vánočních kaprů. Právě proto, aby si mohli sami dopřát rybu a byli tak méně nápadní, snaží se kapry naučit několik základních veršů z Koránu. Který kapr neobstojí, bude na náměstí potupně sťat a prodán nevěřícím.

  4. Je super udělat hoax. Ale víte že někteří méně chápaví lidé v extremistických skupinách na facebooku to berou vážně a myslí si že je to pravda? Řekl bych že si zde pohráváte s šířením poplašné zprávy. Tohle není vtipné. Jestli článek měl ukázat stupiditu xenofobů tak ji ukázal. Místo toho ale zpusobuje pobouření a rozbroje.

  5. Jo a taky zakázali vánoční trhy, protože jsou proti islámu a to co vidíte na online webkamerách, to je Sorosova kamufláž!

    https://www.google.com/search?biw=1920&bih=969&tbm=isch&sxsrf=ACYBGNSg3UdFEn5ce8E4WR-x2MxkRsdwtQ%3A1575920854434&sa=1&ei=1qTuXYj6Gf2HjLsPv-O2iA0&q=webcam+christkindlesmarkt&oq=webcam+christkindlesmarkt&gs_l=img.3..35i39j0i24.0.0..125121…0.0..0.74.145.2……0……gws-wiz-img.OAOUPqM8258&ved=0ahUKEwiIvePVqqnmAhX9A2MBHb-xDdEQ4dUDCAc&uact=5

    Soudruzi, soudruzi, takhle pitomiově lhát!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..