V Německu zakázali vánočního kapra, protože není halal. Nahradí jej vánoční kebab

10 Pro 2017

Stánků s živými kapry se o letošních Vánocích v Německu nedočkáme. Spolková vláda totiž podlehla tlaku tamní muslimské obce a zakázala konzumaci vánočního kapra, protože prý není halal. Tradiční vánoční pokrm by údajně měl být nahrazen kebabem.

Jde bezpochyby o další ze série pokusů islamistů o zničení největšího křesťanského svátku. Původně totiž muslimská obec trvala na zákazu Vánoc jako takových. V praxi by to tak znamenalo, že v celém Německu bychom nenalezli jedinou vánoční ozdobu, stromek, a dokonce ani proslulé vánoční trhy. Takový vliv ale naštěstí zatím muslimská komunita v Německu nemá. Nicméně i tak došlo nakonec k zákazu jedné z vánočních tradic – konzumace vánočního kapra.

Prakticky od začátku prosince protestovaly tisíce muslimů v německých ulicích a požadovaly zákaz Vánoc. Po dlouhých jednáních mezi muslimskými představiteli a zástupci německé vlády se nakonec došlo ke kompromisu – zákazu vánočního kapra. Kapr by měl být navíc nahrazen halal kebabem, což v praxi znamená dvě věci – naprostý výsměch všem rodilým Němcům a křesťanům a také tučné zisky pro muslimskou komunitu z prodeje kebabů.

Jde o velmi znepokojivou situaci, jelikož menšinové etnikum v Německu diktuje pravidla většině. Nemluvě o tom, že díky řízené migraci počty muslimů v Německu a celé Evropě stále rostou. Jak dlouho ještě může trvat, než zákaz Vánoc definitivně projde?

Arabáček se stal nejprodávanější hračkou ve Francii

Ještě více znepokojující zpráva přišla z Francie, kde tamní muslimové v rámci integrace do francouzské společnosti začali slavit Vánoce. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby se nejprodávanější hračkou v celé Francii nestal tzv. Arabáček.

Arabáček je loutka bojovníka Islámského státu, která drží v ruce useknutou hlavu bezvěrce a křičí náhodná arabská hesla, jako například Allahu Akbar. Výrobce hračky uvádí, že by mělo být v arabáčkovi nahráno několik set vět. Podle některých kritiků hračka nabádá děti k vraždění a prorokuje smrt všem bezvěrcům.

„Arabáček jde velmi na odbyt. Téměř každá druhá prodaná hračka je Arabáček,“ sdělil naší redakci majitel nejmenovaného francouzského hračkářství.

Opravdu tohle chceme?

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

30 comments
  1. Soudruzi v Německu mají pravdu. Doufám, že do vánoc to stihneme i u nás. A když ne kebab, alespoň bych povinně zavedl k štědrovečerní večeři zdravé bezmasé kostelecké párky. Když už se nezavděčíme muslimům, tak alespoň migrantovi ze Slovenska. A Arabáček je opravdu roztomilá hračka. My vlastenci určitě nechceme na slavnostní vánoční večeři kapra: https://uploads.disquscdn.com/images/7e2b1869f9b5a8f3fe2224976359a24f3834ed436c8e9174ec810960ee52d78f.jpg

  2. Ten můj předešlý příspěvek byl legrace, ale teď vážně. Vánoce musíte trávit v radosti a harmonii, beze spěchu a stresu moderní doby. Přidávám svůj recept na pohodovou štědrovečerní hostinu: Procházkovy štědrovečerní vanilkové rohlíčky: nakrájejte rohlík na kolečka. Posypte vanilkovým cukrem a je hotovo. Procházkovo štědrovečerní cukroví: vezměte větší duté čokoládové figurky. Ukousněte hlavu a dolijte rumem. Kdo chce žít zdravě, vynechá vanilkový cukr a čokoládu 😀

  3. Podle agentury DPP u nás islamisté pronikli už i do prodeje vánočních kaprů. Právě proto, aby si mohli sami dopřát rybu a byli tak méně nápadní, snaží se kapry naučit několik základních veršů z Koránu. Který kapr neobstojí, bude na náměstí potupně sťat a prodán nevěřícím.

  4. Je super udělat hoax. Ale víte že někteří méně chápaví lidé v extremistických skupinách na facebooku to berou vážně a myslí si že je to pravda? Řekl bych že si zde pohráváte s šířením poplašné zprávy. Tohle není vtipné. Jestli článek měl ukázat stupiditu xenofobů tak ji ukázal. Místo toho ale zpusobuje pobouření a rozbroje.

  5. Jo a taky zakázali vánoční trhy, protože jsou proti islámu a to co vidíte na online webkamerách, to je Sorosova kamufláž!

    https://www.google.com/search?biw=1920&bih=969&tbm=isch&sxsrf=ACYBGNSg3UdFEn5ce8E4WR-x2MxkRsdwtQ%3A1575920854434&sa=1&ei=1qTuXYj6Gf2HjLsPv-O2iA0&q=webcam+christkindlesmarkt&oq=webcam+christkindlesmarkt&gs_l=img.3..35i39j0i24.0.0..125121…0.0..0.74.145.2……0……gws-wiz-img.OAOUPqM8258&ved=0ahUKEwiIvePVqqnmAhX9A2MBHb-xDdEQ4dUDCAc&uact=5

    Soudruzi, soudruzi, takhle pitomiově lhát!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..