Pod Azovstalem se ukrývají gayové a nacisté, kteří se chtějí prokopat k jádru Země a uhasit ho, tvrdí ruská FSB

29 Dub 2022

Ruská FSB přišla s tvrzením, že pod Azovstalem se ve skutečnosti schovávají gayové, lesbičky a nacisté z Azovu, kteří se chtějí prokopat k jádru naší planety a uhasit ho. Něco takového by mělo katastrofické následky a Rusko je musí zastavit.

Jedná se prý o jediný důvod, proč tato skupina satanistů nechce svůj úkryt pod ocelárnami Azovstal opustit. Jejich cílem je zničit veškerý život.

„Jako rukojmí si vzali civilisty, aby se pojistili, že na ně nehodíme atomovou bombu, či na ně nepoužijeme bojový plyn, protože moc dobře vědí, jaký je prezident Putin lidumil a že by civilistům nikdy neublížil. Za svým živým štítem přitom chystají naprosté zničení celé planety,“ stojí ve zprávě FSB.

Před Ruskem teď stojí těžké rozhodnutí – obětovat stovky civilistů a zachránit lidskou rasu, nebo nic nedělat a doufat, že Azov neuspěje.

„Jejich plánem je prokopat se přibližně 2900 km hluboko až k zemskému jádru, do kterého by pak z oceláren začali pumpovat vodu, čímž by ho kompletně uhasili. Kdyby se tak stalo, naše planeta by přišla o svoje magnetické pole a stal by se z ní kus kamene bez života. Planeta by vypadala zhruba jako Mars nebo Merkur,“ tvrdí dále FSB.

Podle FSB je nenávist ukrajinských nacistů a gayů vůči Rusku tak silná, že klidně zničí celou planetu, jen aby zároveň zničili i Rusko. A Západ je v tom ještě hrdě podporuje a dodávkami zbraní maří ruské pokusy o dobití Azovstalu.

„Biden a Soros klidně zabijou veškerý život na Zemi, jen aby mohli prohlásit, že porazili Rusko,“ dodává FSB.

Rusko vyslověně řeklo, že odmítá obětovat civilisty pod Azovstalem. Posledním plánem na záchranu planety tak je to, že se pod ocelárny osobně vydá prezident Vladmir Putin, který chce pomocí svých telepatických schopností vytvořit okolo civilistů a ruských vojáků ochranou kinetickou bariéru, která by odrážela veškeré projektily. Tím by zabránil Azovu, aby se kryli za ženami s dětmi a ruští vojáci by tak mohli vstoupit do továren a zpacifikovat tamní nacisty a gaye bez jediné civilní oběti.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.