Tisíce mladých Čechů bohatnou díky sdílení motivačních obrázků

07 Dub 2016

Českou republiku zachvátil nový trend, díky kterému bohatnou tisíce mladých Čechů. Jedná se o sdílení motivačních obrázků ze stránek typu „Svět bohatých“.

Tisíce lidí se tak dostaly prakticky přes noc do světa bohatých, když díky sdílení těchto motivačních obrázků rázem dosáhly nadprůměrného měsíčního platu. Ti nejaktivnější se dokonce stali během pár dní milionáři.

„Děkuji stránce Svět bohatých a dalším podobným stránkám za jejich motivační obrázky. Pár jsem jich sdílel a najednou mi úspěch a peníze začaly padat rovnou do klína. Neuvěřitelné!“ sdělil naší redakci jeden z čerstvých českých milionářů.

„Už není potřeba na sobě tvrdě pracovat, aby se z Vás stal milionář. V současné době stačí jenom sdílet motivační obrázky na Facebooku. Úspěch a peníze se pak dostaví úplně samy,“ dodal.

Jak je to možné?

Tento fenomén zkoumalo již mnoho odborníků, ale žádnému z nich se nepovedlo zjistit, jak může sdílení motivačních obrázků udělat z neúspěšných a chudých lidí, lidi úspěšné a bohaté. Podle některých teorií má v tomto jevu prsty pravděpodobně samotný vesmír. Ten údajně v souvislosti s vaší aktivitou na Facebooku určuje váš osud a váš úspěch. Pokud vesmír usoudí, že jste dostatečně motivovaní a splňujete kritéria pro úspěšné a bohaté lidi, nadělí vám nesmírné bohatství.

Motivace

Podle jiných odborníků se zase jedná o podvod. Tyto motivační obrázky údajně sdílejí převážně neúspěšní lidé, kteří si chtějí jenom zvednout sebevědomí, než půjdou na ranní šichtu do místní fabriky.

Toto tvrzení jsme se v naší redakci pokusili vyvrátit. Na Facebooku jsme tak sdíleli jeden z motivačních obrázků a sledovali jsme, co se stane. A skutečně – přes noc nám na účtu přibylo několik tisíc korun. Opravdu to funguje! Sdílejte!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

RSS