Rusko plánuje do roku 2035 vytvořit vodkou poháněný stroj na teleportaci a cestování v čase

22 Čvn 2016

Ruská Národní technologická iniciativa dnes vydala prohlášení, že plánuje financovat projekt, jenž má za úkol do roku 2035 vytvořit vodkou poháněný stroj na teleportaci.

Projekt vznikl jako reakce na výzkum skupiny vědců okolo pana Notora Jelzina. Tito vědci přišli na překvapivý fakt. Podle nich se totiž člověk může pomocí vodky nejen teleportovat, ale dokonce i přesunou v čase.

“Když vypijete lahev vodky, probudíte se druhý den ráno na úplně jiném místě. Na základě tohoto faktu jsme došli k závěru, že vodka není jen vynikající alkoholický nápoj, ale také látka, která nějakým způsobem dokáže ohnout čas i prostor a přesunout jejího konzumenta skrze časoprostor do jiné doby a na jiné místo,” stojí v prohlášení ruské Národní technologické iniciativy.

“Vodka jistě obsahuje látky, které ohýbají čas a prostor. Náš projekt má za cíl tyto látky podrobně prozkoumat a využít je jako palivo pro stroj, kterým by bylo možno potenciálně cestovat na libovolné místo v času i prostoru,” prohlásil Notor Jelzin.

Chystaný projekt s kódovým názvem “Vokno”, má být revolučním průlomem. Díky němu by například bylo možné jednoduše cestovat na planety vzdálené stovky či tisíce světelných let a následně je i kolonizovat. Toto je v současnosti pro lidstvo technologicky naprosto nedosažitelné.

Projekt je momentálně pro Rusko tak významný, že se k němu vyjádřil i samotný ruský prezident, pan Vladimir Putin.

“Nešlo by jen o stroj na teleportaci, ale i o stroj času. Tato technologie však pro Rusko není nová. My rusové jsme po celém světě známí tím, jak dokážeme měnit a přepisovat historii,” napsal Putin na svém Twitteru.

Rusko plánuje do “Vokna” investovat až 100 miliard rublů. Rozpočet se však bude v závislosti na padající cenu rublu přímo úměrně zvyšovat, jelikož za cca 15 let by 100 miliard rublů nestačilo pravděpodobně ani na ranní kávu a koblihy pro na projektu pracující vědce.

7 komentářů
  1. 😀 😀 😀 ha ha ha, tedy dámy a pánové, ponejprv jsem si říkala, že to někomu stojí za ten čas ,ale ano! skvělé! skvěle se bavím, dík

  2. Kde jinde, než v Rusku s tak rozsáhlou výzkumnou základnou by se to mělo podařit. Skoky v čase a prostoru vpřed jsou logicky pochopitelné a matematicky zdůvodnitelné. Ale cestování v čase zpět, to bude teprve oříšek.

    1. To se proleje vodky, než ho rozlousknou… V zásadě to ale není neřešitelné. Stačí jen pomocí stávající metody “doskákat” dostatečně daleko do budoucnosti, kde už bude vodka tak pokročilá, že umožní cestovat v čase zpět.

  3. aj pivo má podobné teleportačné účinky , len po premiestnení do cieľa viac bolí hlava a niekedy pri vačších vzdialenostiach aj celé telo

  4. Raději bych se vyvaroval až příliš unáhlených závěrů, dr. Geralt Rivias, zmíněný ve článku o alternativní medicíně, s touto technologií naprosto nesouhlasí.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..