Andrej Babiš omylem oživil resuscitační Andulu

04 Kvě 2020

“První pomoc s premiérem”, jak Andrej Babiš nazval svoje vystoupení v domově důchodců ve Frýdku-Místku, dopadla naprosto nečekaně. Během toho, co premiér ukazoval frýdeckým důchodcům jak správně provádět resuscitaci při zástavě srdce, totiž nedopatřením oživil resuscitační Andulu.

Stalo se tak jen pár dní poté, co Andrej Babiš oznámil, že se jemu a jeho vládě podařilo zachránit tisíce mrtvých. V reakci na to jsme přišli s teorií, že je český premier ve skutečnosti druhým Ježíšem Kristem. Tento kousek však dokazuje, že Andrej Babiš je mnohem mocnější než syn boží.

“Něco takového nesvedl za svých nejlepších let ani samotný Ježíš. Není pochyb o tom, že kdyby se v nějakém souboji superhrdinů střetl Ježíš s Babišem, vítězem by byl právě premiér. Nyní už víme, že nemáme tu čest s druhým příchodem našeho Pána, ale s něčím mnohem mocnějším, tajemnějším, co využívá temnou stranu síly. Dost pan Babiš mohl být tajným sourozencem prezidenta Putina,” prohlásil hrabě Dominik Dooku.

Andula prosí o milostivou smrt

Otázkou nyní zůstává, co se bude dít se samotnou Andulou. Resuscitační figuríny totiž běžně nemají ruce ani nohy. Ani tato figurína není žádnou výjimkou. A zatímco voliči Andreje Babiše žasnou nad tím, jak premiér obdařil životem neživou figurínu, Andula prosí o milosrdnou smrt.

“Zabte mě! Panebože zabte mě! Nemam ruce, ani nohy, nemám nic!” byla první slova oživlé figuríny.

Momentálně tak česká společnost stojí před velkým dilematem. Nechat žít figurínu bez rukou, nohou a pohlavních orgánů, která si žít nepřeje, nebo ji v rámci přikázání “nezabiješ” nechat naživu? Jaký máte názor vy?

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
AnonistaAdamElfi Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Elfi
Host
Elfi

Tohle se sem hodí. Tak to snad nebude vadit.
https://www.youtube.com/watch?v=mgabz0_lKMk

Adam
Host
Adam

Kdo umí, umí……

Anonista
Host
Anonista

Co to je za fake titulek pod textem, že se článek nezakládá na pravdě? Jak si dovolujete zpochybňovat všemocnost soudruha premiéra? Abyste neskončili v řepkových dolech!

Reklama

RSS