Andrej Babiš omylem oživil resuscitační Andulu

04 Kvě 2020

“První pomoc s premiérem”, jak Andrej Babiš nazval svoje vystoupení v domově důchodců ve Frýdku-Místku, dopadla naprosto nečekaně. Během toho, co premiér ukazoval frýdeckým důchodcům jak správně provádět resuscitaci při zástavě srdce, totiž nedopatřením oživil resuscitační Andulu.

Stalo se tak jen pár dní poté, co Andrej Babiš oznámil, že se jemu a jeho vládě podařilo zachránit tisíce mrtvých. V reakci na to jsme přišli s teorií, že je český premier ve skutečnosti druhým Ježíšem Kristem. Tento kousek však dokazuje, že Andrej Babiš je mnohem mocnější než syn boží.

“Něco takového nesvedl za svých nejlepších let ani samotný Ježíš. Není pochyb o tom, že kdyby se v nějakém souboji superhrdinů střetl Ježíš s Babišem, vítězem by byl právě premiér. Nyní už víme, že nemáme tu čest s druhým příchodem našeho Pána, ale s něčím mnohem mocnějším, tajemnějším, co využívá temnou stranu síly. Dost pan Babiš mohl být tajným sourozencem prezidenta Putina,” prohlásil hrabě Dominik Dooku.

Andula prosí o milostivou smrt

Otázkou nyní zůstává, co se bude dít se samotnou Andulou. Resuscitační figuríny totiž běžně nemají ruce ani nohy. Ani tato figurína není žádnou výjimkou. A zatímco voliči Andreje Babiše žasnou nad tím, jak premiér obdařil životem neživou figurínu, Andula prosí o milosrdnou smrt.

“Zabte mě! Panebože zabte mě! Nemam ruce, ani nohy, nemám nic!” byla první slova oživlé figuríny.

Momentálně tak česká společnost stojí před velkým dilematem. Nechat žít figurínu bez rukou, nohou a pohlavních orgánů, která si žít nepřeje, nebo ji v rámci přikázání “nezabiješ” nechat naživu? Jaký máte názor vy?

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!

3 komentáře

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..