Alkohol a cigarety zvyšují lidskou inteligenci

03 Bře 2016

Již dlouhá desetiletí panuje názor, že alkohol zabíjí mozkové buňky a snižuje lidskou inteligenci. Podle nové studie je však skutečnost úplně jiná.

Studie, jejíž zdroj bohužel nelze dohledat, naprosto vyvrací zajeté názory o alkoholu a cigaretách. Alkohol sice zabíjí mozkové buňky, ovšem podle studie jsou na tom mozkové buňky podobně jako cholesterol – některé jsou dobré, zatímco jiné zase špatné. Alkohol a cigarety, zabíjí právě ty špatné mozkové buňky, které omezují inteligenci. Ve výsledku tedy alkohol a cigarety lidskou inteligenci zvyšují!

Studie se opírá o fakt, že největší koncentrace odborníků a všeznalců se nejčastěji nacházejí v hospodách. V oblaku kouře je možné nalézt desítky ožralých odborníků, kteří mají řešení na vše. To nemůže být náhoda. Není možné, aby se toto dělo náhodně. A přesně proto nám elity zakázaly kouřit v restauracích. Aby lidé nebyli moc inteligentní a nestali se pro elity hrozbou.

Jako další důkaz posloužil český prezident Miloš Zeman. Dlouholetý opilec a kuřák se stál nejlepším prezidentem, jakého Česká republika kdy měla. Další náhoda? Nemožné, tvrdí studie.

Údajně stačí jen 5 piv a půlka krabičky cigaret denně, aby se Vaše IQ až zdvojnásobilo. Rázem budete mít odpověď na všechny otázky a řešení na všechny problémy.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

6 comments
  1. Tato je stara vec, sovietsky vedci to zistili uz davno. Kazde stado bezi rychlostou najpomalsieho clena. A ked dravec strhne toho najpomalsieho, tak vlastne zrychli cele stado, A tak je to aj s mozgom, ide rychlostou najpomalsej bunky, a alkohol tieto pomale bynky zabija a preto mozog zrychluje.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..