Alkohol a cigarety zvyšují lidskou inteligenci

03 Bře 2016

Již dlouhá desetiletí panuje názor, že alkohol zabíjí mozkové buňky a snižuje lidskou inteligenci. Podle nové studie je však skutečnost úplně jiná.

Studie, jejíž zdroj bohužel nelze dohledat, naprosto vyvrací zajeté názory o alkoholu a cigaretách. Alkohol sice zabíjí mozkové buňky, ovšem podle studie jsou na tom mozkové buňky podobně jako cholesterol – některé jsou dobré, zatímco jiné zase špatné. Alkohol, a dokonce i cigarety, zabíjí právě ty špatné mozkové buňky, které omezují inteligenci. Ve výsledku tedy alkohol a cigarety lidskou inteligenci zvyšují!

Studie se opírá o fakt, že největší koncentrace odborníků a všeznalců se nejčastěji nacházejí v hospodách. V oblaku kouře je možné nalézt desítky ožralých odborníků, kteří mají řešení na vše. To nemůže být náhoda. Není možné, aby se toto dělo náhodně.

Jako další důkaz posloužil český pan prezident Miloš Zeman. Dlouholetý opilec a kuřák se stál nejlepším prezidentem, jakého Česká republika kdy měla. Další náhoda? Nemožné, tvrdí studie.

Údajně stačí jen 5 piv a půlka krabičky cigaret denně, aby se Vaše IQ až zdvojnásobilo. Rázem budete mít odpověď na všechny otázky a řešení na všechny problémy.

6
Komentujte

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
I-WormsedliakPepeaurelioPeter Ježidedo Muzikář Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
441004404
Host
441004404

Studie má nejspíš stejný původ jako článek Ferdinanda Peroutky o tom,že Hitler je gentleman.

Pepe
Host
Pepe

Jako, že tu studii napsal Peroutka? :))

Peter Ježidedo Muzikář
Host
Peter Ježidedo Muzikář

Tato je stara vec, sovietsky vedci to zistili uz davno. Kazde stado bezi rychlostou najpomalsieho clena. A ked dravec strhne toho najpomalsieho, tak vlastne zrychli cele stado, A tak je to aj s mozgom, ide rychlostou najpomalsej bunky, a alkohol tieto pomale bynky zabija a preto mozog zrychluje.

aurelio
Host
aurelio

Už mi to je jasné, prečo najinteligentnejší ľudia žijú na východe Slovenskej republiky :)))))

sedliak
Host
sedliak

Tak ho pŕŕ, pán novinár, Zeman vôbec nie je jediný “Dlouholetý opilec a kuřák se stál nejlepším prezidentem, jakého Česká republika kdy měla.” Havel fajčil viac a chľastal ,no Zeman je pri ňom taký učeň, Práve preto bol Vašek povýšený na poloboha.

I-Worm
Host
I-Worm

To je pěkná blbost, pivo nemůže nikdy zvýšit inteligenci, protože všechny velké pivovary vlastní podvrartné západní firmy. Jedině pravá ruská vodka (nejlépe značka Jelzin) vám zvýší inteligenci!

Reklama

RSS