Šokující odhalení: Lidstvo je indoktrinováno pokojovými rostlinami

06 Kvě 2016

S šokujícím odhalením přišel australský deník Alternative science, podle kterého je většina obyvatel Země indoktrinována pokojovými rostlinami. Podle tvrzení Alternative science jsou pokojové rostliny nejinteligentnější formou života na Zemi a mají schopnost mentálně ovlivňovat, a dokonce i ovládat podřadné živočišné druhy, jakými jsou například právě lidé.

Pro pokojové rostliny, třeba gerbery, je životně důležité, aby lidé nikdy nepřišli na to, že jsou manipulováni těmito krásnými divy přírody. Rostliny se tedy snaží vytvořit iluzi toho, že lidé jsou svobodní a květiny doma pěstují jen pro zábavu a pro parádu.

Ve skutečnosti je však každá lidská akce jen součástí velkého květinového spiknutí. Pokojové květiny by víceméně bez lidí zahynuly, protože by je neměl kdo přesazovat a kdo zalévat. Stejně tak květiny nemají ruce ani nohy, tudíž veškeré práce za ně musí vykonávat jiný živočišný druh. Díky miliardám let evoluce si tak květiny vytvořily velmi vyspělou schopnost indoktrinace jiných živočichů – včel, čmeláků, lidí… Avšak pouze lidé jsou natolik zruční, aby je mohly rostliny využít pro své nejďábelštější plány.

Podle Alternative science jsou pokojové rostliny už tisíce let ve válce s „divokými“ rostlinami volně rostoucími v přírodě. Jelikož se však členové ani jedné z těchto dvou frakcí nemohou volně pohybovat, jednalo se o válku spíše formální. Tedy aspoň do chvíle, než pokojové rostliny dokázaly ovládnout lidstvo, pomocí kterého mohly přejít do skutečné ofenzívy. Dnešní kácení deštných pralesů nebo ničivé lesní požáry nejsou ničím jiným, než tvrdým a zdrcujícím útokem našich domácích květin, jež používají indoktrinované lidi jako svoje „ruce“.

Může se lidstvo proti tomuto strašlivému osudu nějak bránit? Podle deníku ano. Někteří zástupci lidské rasy si totiž za desetitisíce let vývoje pomalu ale jistě vybudovali imunitu vůči květinové indoktrinaci. Tato imunita se navenek projevuje jako alergie na pyl. Ve skutečnosti ale funguje jako jakýsi štít, který rostlinám brání v indoktrinaci alergického jedince. Není tak divu, že stejně tak jako redakce deníku Alternative science, i redakce AZ247 trpí alergií na pyl.

4 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..