5 zemí, kam utéct po podzimních volbách

20 Čvn 2017

Nejnovější předvolební průzkum, podle kterého by obsadili hned první tři pozice komunisté a dohromady by získali 57 % hlasů, nám dal podnět k sepsání následujícího článku, ve kterém Vám přinášíme 5 tipů na země, kam můžete utéct po podzimních volbách. Snažili jsme se zvolit země v EU, abyste nemuseli řešit víza. Ale nebojte, vybrali jsme takové země, které mají nejnižší koncentraci muslimů, protože těch se bojíme.
Polsko

Pro věřícího křesťana, kterých je po startu imigrační krize najednou v České republice plno, je Polsko jednou z posledních evropských katolických bašt. Polština je velmi podobná češtině, proto není problém domluvit se i když umíte jen česky. Polsko je silně věřící zemí, kde je spousta lidí proti potratům a homosexuálům, což je něco přesně pro nás. Nejsme homofóbové, ale…

Pozor! Poláci jsou na rozdíl od Čechů skuteční vlastenci. Spousta Čechů to o sobě sice také tvrdí, statistika hovoří jasně – dvě okupace a dvě kapitulace bez boje během posledních 80 let, stále rostoucí podpora komunistů… tady není o čem. Zdržte se tedy prosím vtípku o polské národní hrdosti, druhé světové válce a tak podobně. Zároveň se neurážejte, když vás Poláci označí za sraby a zrádce. Tak nás totiž často vidí a bohužel mají pravdu.

Maďarsko

Maďarsko zaujalo vůdčí roli ve východoevropském odporu proti muslimské imigraci. Proto je naším číslem dvě. Silný odpor vůči muslimům a africkým imigrantům dělají z Maďarska jednu z našich nových potenciálních domovin. Výhodou je krásná Budapešť a krásné Budapešťanky. Naproti tomu velkou nevýhodou je naprosto debilní jazyk, který se snad ani nejde naučit.

Maďaři dokonce nedávno postavili plot na hranici se Srbskem, který má zastavit imigranty. Bylo to sice k ničemu, nicméně jde o skvělou výletní destinaci. Když se budete nudit, můžete si prostě vzít pušku a jít si na hranice zastřílet. Spousta českých vlastenců je zklamaná z toho, že na českých hranicích není do koho střílet. Tak tady to rozhodně neplatí! A pokud byl/je nějaký váš předek komunista, budete dost možná mít na střílení do lid, kteří chtějí překročit hranice talent.

Severní Irsko

Pokud umíte anglicky a chcete toho využít, Severní Irsko je nasnadě. Severní Irsko má z celého Spojeného království nejmenší počet obyvatel muslimských a jinak nábožensky založených obyvatel. Počet muslimů je zde tak malý, že netvoří ani dvě desetiny procenta. V tomto směru je Severní Irsko velmi podobné České republice. 98 % populace jsou běloši, necelá dvě procenta asiaté. Jde o ráj v Británii, který je nedotčený multikulturalismem a neomarxisty.

Chorvatsko

Španělsko pro východoevropany – Chorvatsko je destinací, kde by chtěl bydlet téměř každý. Česky se zde domluvíte lépe než na Václaváku a už nikdy byste nemuseli jezdit na dovolenou, protože byste měli dovolenou každý den v roce.

Rusko

Na závěr jsme si nechali pro Slovany zemi zaslíbenou, tedy Rusko. Pokud se cítíte být hrdým Slovanem a máte už dost diktátu z Bruselu, je Rusko nejlepší volbou. Zde nemá EU žádnou moc, pokud tedy neuvalí na Rusko sankce a to se pak neocitne na pokraji bankrotu… totiž blahobytu. Státem kontrolovaná média jsou zde skutečně svobodná, kdežto židozednářští “nezávislí” novináři jsou tvrdě trestáni za svou vlastizradu. V Rusku budete mít 24/7 přístup k pravdivým informacím z celého světa, rozšíříte si obzory a poznáte pravdu.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

14 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jiří Procházka
Jiří Procházka
3 let před

Tak to nééé!!! Taky chci utýct, dyk už sou tady zástupy muslimů kteří znásilňují naše muže a okrádají nevinné české panny. To jen Kalouskova zrádná ČT to tutlá. Ale někam do EU, to je přece z deště pod okap. Moje volba by byla překrásné Rusko s nesmírně milým soudruhem Putinem, Ale prý se tam taky vobjevují kraválisi, protestanti a nespokojenci (něco jako u nás ti proklatí havlisti, co mávají červenými kartičkami drze soudruhu Zemanovi do vobličeje). Jistotu mám jenom V KLDR se soudruhem Kimem. To je má země zaslíbená, bezpečná a svobodná. Komunistická strana mi tam dá na přivítanou Mercedes,… Číst vice »

Dan Lesník
Dan Lesník
3 let před

Tento odborník je poučen Českou televizí a multikulti Aktualně.Tento odborník bude jistě z Prahy tam je takových inteligentů přehršel a jedině oni jedině ví kde je pravda.To co odborníci takoví odborníci chtějí je nová totalita a konec svobody slova.Musíme milovat migranty ,nechat se zabíjet ve jménu Aláha a u toho je ještě živit. a samozřejmě živit zloděje a politiky a neziskovky.

Dr.QQ
Dr.QQ
3 let před

Zásadně a rezolutně protestuji proti tomuto zavádějícímu sdělení. Nevím, proč bych měl být v Polsku vysmívaný občan druhé kategorie či v Maďarsku úplný cizinec? To raději země, kde budu úplně sám. Například severní Norsko. Tamní klima spolehlivě odradí všechny NN. Ti, co tam jen nakoukli, rychle mazali pryč (NN = Ne Našinec). Nebo Grónsko, země, která má budoucnost, jen počkejte, až roztaje led. Emigrace do těchto zemí má výhodu i v tom, že se zbavíte všech protivných ekoteroristů, kteří otravují se suchem.

Pavel Mareš
Pavel Mareš
2 let před
Reply to  Dr.QQ

V Norsku je potrhlých ekoteroristů a multikulturních vítačů snad nejvíce v Evropě. Norsko je nádherná země, má ale jednu velkou nevýhodu – Nory

Vaclav
Vaclav
3 let před

Zvolil jsem před pár lety Rusko a zazím nelituji

Vaclav Sulista
Vaclav Sulista
3 let před

Kdyz Chorvatsko, Rusko, Irsko, madarsko, proc tam strasi porad ta republika? CESKO! Jinak krasny clanek

Micke Volf
Micke Volf
2 let před
Reply to  Vaclav Sulista

V klidu. Už jsme i Czechia. 😀

Václav Šulista
Václav Šulista
2 let před
Reply to  Micke Volf

Ještě tak dvacet let a zvykne si i Český Honza

Ladislav Havranek
Ladislav Havranek
3 let před

Zil jsem dlouho na Fidzi a tam je nejlip.Raj.Byvali lidozrouti kopli anglany do zadku a delaji lepsi politiku,nez cela Evropa dohromady.Mluvi se anglicky.

Jan Amos Kottas
Jan Amos Kottas
3 let před

Admine – to jsi podělal. Zajeď si do Ruska a projdi po tržištích a supermarketech.

данко панфилов
данко панфилов
3 let před

Berte to s nadhledem 🙂 osobne ale favorizuji i Belorusko.

Jiri Louma
Jiri Louma
2 let před

TO JE DEBILITA. Rusko je rozvojová totalitní země asi tak sedmdesát let za Amerikou.

Pavel Mareš
Pavel Mareš
2 let před
Reply to  Jiri Louma

????

-JM-
-JM-
9 měsíců před

Maďarsko nebrať!
“Naproti tomu velkou nevýhodou je naprosto debilní jazyk, který se snad ani nejde naučit.”
Toto je pravda. To musí mať človek v hlave už pred narodením, inak sa maďarom na 99% nestane.

RSS
14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x