Zuzana Čaputová ihned po zvolení zrušila slovenskou Vysokou školu života

31 Bře 2019

Zuzana Čaputová po svém zvolení na nic nečekala a ihned zrušila slovenskou pobočku Vysoké školy života. Nic na tom nemění ani fakt, že inaugurace Čaputové proběhne až v červnu.

Vysoké školy života mají svoje pobočky ve více než 90 zemích po celém světě. Jejich cílem je poskytovat kvalitní vzdělání, které na rozdíl od vzdělání na klasických univerzitách dá člověku do života nějakou skutečnou hodnotu.

Na Vysokých školách života tedy vůbec nenalezneme pseudoobory, jakými je například filozofie, různé humanitární vědy, či genderové studie. Vyučují se zde pro člověka skutečně přínosné předměty, mezi které patří například:

  1. Jak se legálně vyhnout očkování
  2. Jak vyléčit rakovinu pomocí Sava
  3. Jak pomocí kvantové vlny deformovat realitu
  4. Vrazi v bílých pláštích a farmalobby
  5. Kalousek

Tyto předměty odkrývají pravou realitu našeho světa a jdou zcela proti proudu. Absolventi Vysoké školy života vyjdou ze školy s otevřenýma očima a vidí svět takový, jaký je. I proto je tato škola trnem v oku pro elity a George Sorose, jehož přisluhovačkou Čaputová ve skutečnosti je. Uzavření Vysoké školy živote se proto dalo očekávat.

Slušní Slováci nebudou mít kde studovat

Vysoká škola života je oproti klasickým vysokým školám dostupná úplně pro každého. Je jedno, kolik je vám let nebo jaké máte nejvyšší vzdělání. Všechno, co k úpěšnému studiu na této škole potřebujete, je slušnost. Spousta slušných Slováků proto teď nebude mít kde studovat.

„Celá naše rodina odjakživa studovala na Vysoké škole života. Svoje děti na žádnou jinou školu určitě poslat nehodlám a budu je umění života vyučovat doma sama!“ tvrdí paní Iveta.

Česká Vysoká škola života mezitím oznámila, že plánuje poskytnout azyl několika stovkám slovenských studentů. Kapacity české pobočky ale bohužel nejsou neomezené a azyl nemůže ani zdaleka poskytnout všem.

3 comments
  1. Nemáte dobré informácie. Slovenská Vysoká škola života funguje v utajenom režime, preto o tom neviete. Pospolitý ľud tvrdí, že funguje v katakombách, ale z kuloárov NRSR prenikla informácia, že sa presunula do Ruska, čo kancelária NRSR poprela a naznačila, že Bielorusko je tiež výborným spojencom generalissima Danka.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..