Zemědělci bijí na poplach: Muslimáci mohou zničit letošní úrodu salátu

31 Kvě 2016

Invaze muslimáků děsí jak zemědělce, tak i obyčejné zahrádkáře. Tento zákeřný druh plžů migruje směrem do České republiky z Afriky a Blízkého východu a je schopný napáchat obrovské škody na letošní úrodě zeleniny, především pak na salátu.

Podle odborníků láká muslimáky převážně bohatá evropská salátová úroda. Muslimáci dokázali během několika desítek let naprosto zničit celou Sýrii. Ta byla dříve salátovou velmocí, kdežto nyní byste zde o hlávku salátu nezavadili. Tato skutečnost měla devastující vliv na syrskou ekonomiku a vedla ke vzniku Islámského státu a následné války v Sýrii.

Velice znepokojující zprávou je i to, že proti muslimákům neexistuje žádný komerčně prodávaný repelent, tudíž se jím v podstatě nelze bránit. EU proto již nyní chystá mimořádný summit, na kterém se hrozba muslimáků bude probírat.

Prozatím se pouze doporučuje pokapat okolí vašich salátových záhonů vepřovou krví, která podle tzv. „babských rad“ muslimáky odpuzuje. Její funkčnost však není nijak potvrzena, proto vám neručíme za to, že vaše záhony ochrání.

Druhou možností, jak se před muslimáky bránit, je přidat do tzv. „Salátobrany“, kterou začala formovat iniciativa Blok proti slimáku. Salátobrana plánuje hlídkovat na hranicích České republiky a muslimáky eliminovat pomocí podrážek svých bot.

1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..