“Zabijeme tě, ty hajzle!” Co přesně stojí ve výhrůžném dopisu pro Kuberu?

04 Dub 2020

Naší redakci se podařil odtajnit kompletní obsah výhružného dopisu pro Jaroslava Kuberu, a to včetně částí psaných neviditelným inkoustem.

Výhružný dopis si měl údajně objednat jeden z hradních skřetů, kteří se pohybují okolo prezidenta Zemana. V tomto případě konkrétně kancléř Vratislav Mynář. Co přesně ale v dopise stojí?

Většina médií se dostala pouze k té části dopisu, která je viditelná pouhým okem. Číňané ale špiónsky dodali do dopisu i text psaný neviditelným inkoustem, který je čitelný pouze pod UV lampou.

“Kubero, ty hajzle, zabijeme tě, jestli poletíš na Tchaj-Wan!” stojí v tajné části dopisu.

To ale není vše. Dopis dále obsahuje další výhružky, včetně podezřele přesného popisu případné smrti senátora Kubery a výhružek spojených s epidemií koronaviru.

“Veřejně prohlas, že nikam nepoletíš a že podporuješ jednotnou Čínu, jinak 20. ledna umřeš na infarkt, ty hovado. A nebudeš trpět jen ty, ale celé česko-čínské vztahy. Pokud návštěvu nezrušíš, zasáhne Česko pandemie čínského koronaviru a ten váš slovenský pitomec od nás pak nakoupí miliony prošlých roušek a rychlotestů, které nefungují,” píše se dále v dopise neviditelným inkoustem.

Celá situace je tak očividně mnohem vážnější, než se na první pohled zdá. Že by ale něco takového mohlo ještě někoho překvapit, se ale říct nedá.

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
FoxAdam Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Adam
Host
Adam

Tak Ti, Kubero, pěkně děkujeme !!!

Fox
Host
Fox

To by mně zajímalo, kdo měj jet na Tchaj-Wan za Italy a kdo za Španěle… Snad se najdou i ty jejich výhružné dopisy, aby se to odporné čínské spiknutí naplno odhalilo!

Reklama

RSS