Suché z nosu: Přírodní očkování proti nachlazení a chřipce

23 Pro 2017

Sezóna nachlazení a chřipkových onemocnění je tady, a proto vám přinášíme tip na velice účinný přírodní lék, který je naprosto zdarma. Tzv. suché z nosu sice moc chutné není, ale jeho pozitivní zdravotní účinky jsou zcela nepopiratelné.

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč se tolik lidí šťourá v nose a část z nich dokonce svůj z nosu vytažený úlovek následně konzumuje? Jde o přirozený reflex, který si lidstvo uchovalo už od pravěku. Ano, i naši pravěcí předci se šťourali v nosech a konzumovali jejich obsah. Proč? Protože jde o účinné přírodní antibiotikum, které je naprosto bez vedlejších účinku.

Suché z nosu obsahuje nečistoty a bakterie, které by jinak šly přímo do plic. Většina těchto nečistot je ale lapena nosními chloupky. Ty je následně zpracují do hmoty, kterou známe jako suché z nosu. To je někdy sušší, jindy spíše vodnatější, ale jedno mají všechny formy společné – vyléčí vás z nachlazení a působí jako prevence proti chřipce.

Konzumací těchto bakterií a nečistot si tělo vytváří přirozenou imunitu. Bakterie obsažené v suchém z nosu nemají takovou koncentraci, aby se jejich vlivem člověk nakazil nějakou nemocí. Tělo si ale díky nim naopak vytvoří rezistenci a neonemocní. Suché z nosu tak funguje na úplně stejném principu jako očkování, ale bez vedlejších účinků, toxického hliníku, a hlavně nezpůsobuje autismus.

Zajímalo vás někdy, proč vám při rýmě a chřipce tak masivně teče z nosu? Jde o imunitní reakci na přítomný virus či bakterii, která produkuje zvýšené množství nosního mazu. Tělo vám tak doslova strká lék na vaši nemoc přímo pod nos! Stačí ho jen spolknout a do týdne jste z chřipky vyléčeni!

Bohužel i proti tomuto přírodnímu léku začala zbrojit farmalobby. Tak, jako dřív udělala z marihuany drogu, tak i suché z nosu utrpělo na svojí reputaci a dnes jen málo lidí ví o jeho pozitivních účincích. Naopak můžeme mezi lidmi vidět rozšířený názor, že konzumovat suché z nosu je nechutné a že v nose se šťourají jen burani. Farmalobby nám dokonce radí, abychom pravidelně smrkali a obsah kapesníku pak vyhodili!

To všechno je jen dílo masivní propagandy, která má za cíl skrýt před veřejností zázraky přírodní medicíny a zesměšnit stovky let fungující léčebné metody. Moderní medicíně totiž jde jen o peníze, a kdyby se lidé mohli léčit doma zadarmo, tak by farmaceutické firmy přišly o byznys!

Až tedy uvidíte na ulici někoho, kdo se šťourá v nose, popřejte mu dobrou chuť a hodně zdraví!

2 comments
  1. Nevedel som že píšete aj vážne články, avšak jedna oprava, už sa nejedná len o alternatívnu medicínu, mainstreamová veda to konečne začína tiež uznávať je to niečo ako samovakcinácia, požívanie mŕtvych baktérii uveznených v nose pomáha telu budovať protilátky, ja osobne som nebol chorý ani v tých najsilnejších chrípkových epidémiách. Zdroj: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4272720/

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..