Za vymírání včel může nebezpečná chemikálie dihydrogen monoxid

29 Dub 2018

Pro vědce bylo vymírání včel doposud záhodou. Podle nové studie je to však způsobeno látkou zvanou dihydrogen monoxid, což je smrtelně nebezpečná chemikálie, která se dnes přidává takřka úplně do všeho.

Že je dihydrogen monoxid spojený s vymíráním včel naznačuje studie publikovaná v americkém časopise Alternative Science. Ve studii se mimo jiné uvádí, že 100 % včel, které byly vystaveny dihydrogenu monoxidu zemřelo. Většina z nich ne hned, ale nakonec zemřely. Toto mimochodem platí i pro lidi.

„Náš pokus probíhal na 1000 včel. Všechny byly vystaveny dihydrogenu monoxidu a všechny nakonec zemřely. Jde o jasný důkaz, že tato látka může stát za celosvětovým vymíráním včelstev. Stejně tak jsou na DHMO náchylné i kočky. Všechny kočky, které jsme vystavily této látce, z ní měly doslova panickou hrůzu,“ píše se v časopisu Alternative Science.

Situace je ale mnohem horší. Dihydrogen monooxid se dnes přidává v podstatě úplně do všeho a člověk se mu prostě nevyhne. Jedná se o hlavní složku podzemních i nadzemních vod, dokonce vám jej elity pumpují až domu pomocí vodovodu. Díky chemtrails se dihydrogen monooxid vypouští i do atmosféry, a je tak obsažený i v dešti. Zkrátka před ním není úniku a všichni jsme mu denně vystaveni.

„71 % zemského povrchu pokrývá dihydrogen monooxid. Tato chemikálie pronikne úplně všude. A nejsou to jen včely, které kvůli ní umírají. Denně jsou celosvětově zaznamenány stovky případů, kdy dihydrogen monooxid pronikne lidem do plic, vlivem čeho se člověk doslova utopí! Vlády po celém světě ale tento fakt zcela ignorují a odmítají DHMO zakázat,“ prohlásil dlouholetý odpůrce DHMO Marty McFly.

V reakci na tuto informaci začínají po celém světě vznikat organizace, které bojují za zákaz DHMO. Největší z nich „STOP DHMO!“ má již stovky tisíc členů a stále roste. Přidat se do ní můžete i vy, zaplacením jednorázového vstupního poplatku 100 dolarů. Pokud navíc budete této organizaci pravidelně přispívat 20 dolary měsíčně, bude vám jako věrnému členovi každý měsíc zaslán speciální homeopatický přípravek, který neutralizuje smrtící účinky DHMO.

10 comments
    1. Bohužel jak už to tak bývá, autor napsal A, ale nenapsal B. DHMO hraje důležitou roli v boji proti celikálii – intoleranci na lepek. Bylo zjištěno, že pokud nemocný přestane konzumovat potravinu s lepkem a nahradí jej právě DHMO, dojde k prudkému zlepšení zdravotního stavu, Kdežto pokud DHMO odmítá, může to pro něj mít fatální následky.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..