Vladimir Putin nabídl azyl všem uprchlíkům z Hradu

19 Říj 2021

Nad Pražským hradem, poslední baštou svobody a demokracie v České republice, se stahují mračna. Díky nové fašistické vládě  a fašistickému senátu to vypadá, že prezident Zeman bude zbaven funkce a jeho asistenti donuceni k rezignaci a následnému trestnému stíhání. Tato skutečnost neunikla ani Rusku a jeho prezidentovi Vladimiru Putinovi, který nabídl všem uprchlíkům z Pražského hradu azyl.

Jak píše Jiří Ovčáček na svém Twitteru, v roce 2021 v České republice definitvně končí svoboda. Jediné dvě demokratické strany ve sněmovně jsou v menšině, prezident Zeman je těžce nemocný v nemocnici, a toho, že se prezident nemůže bránit, nová fašistická vláda se zbytečným senátem naplno využila. V následujících týdnech zřejmě dojde ke zbavení funce Miloše Zemana a na jeho místo bude dosazena loutka George Sorose a dalších elit. Jediní bojovníci za svobodu – osazenstvo Hradu, budou navíc zřejmě trestně stíháni ve vykonstruovaném procesu za údajné padělání podpisů a uzurpování moci. Totalita, proti které Andrej Babiš a Miloš Zeman celou dekádu bojovali, bude zpět.

„Se znepokojením sledujeme celý fašistický puč v České republice a jsme připraveni českým vlastencům poskytnout plnou podporu. Mezitím bychom rádi nabídli azyl skutečné české vládě, tedy pánům Mynářovi, Ovčáčkovi a Nejedlému z Hradu. V případě, že nová sněmovna vydá Andreje Babiše ke trestnímu stíhání, nabídneme azyl i jemu. S radostí utvoříme v Kremlu exilovou vládu České republiky,“ prohlásil mluvčí prezidenta Putina Juraj Ovečkin.

O tom, jak se celá situace bude dále vyvíjet, vás budeme informovat. Zatím se ale zdá, že senátor Miloš Palpatine Vystrčil svého docílí a z demokratické republiky vytvoří fašistické impérium George Sorose.