Chemtrails a hasičské spiknutí opět v akci: Do Česka dnes dorazily uměle vytvořené bouřky

30 Kvě 2017

Českou republiku během dneška zasáhly na většině jejím území silné bouřky. Podle našich zdrojů jde o další vlnu uměle vytvořených bouřek. Za vznikem těchto umělých bouřek má opět stát hasičské spiknutí. Není to zdaleka první případ, kdy toto spiknutí za pomocí chemtrails vytvořilo umělou bouřku, aby následně vydělalo miliony korun na odstraňování škod.

De facto každá bouřka je vytvořena uměle. V přírodě se totiž bouřky přirozeně nevyskytují – není to normální přírodní jev. S tímto tvrzením přišel ruský blogger Alexij Orgonet.

„Bouřky v přírodě nikdy neexistovaly. Objevovat se začaly až před přibližně 150 lety. Mám pro to důkaz – první fotografie, která zachycuje bouřku je asi 150 let stará. Do té doby bouřku nikdy nikdo nevyfotil. Podle mě je to jasný důkaz, že předtím žádné bouřky neexistovaly,“ řekl Alexij.

Kromě toho jsou podle Alexije všechny změny v počasí uměle vytvořené. Za celou historii Země totiž bylo každý den jasno s konstantní teplotou 25 stupňů Celsia. Až s nástupem hasičského lobby a chemtrails nastaly změny v počasí. Jednou prší, podruhé je bouřka, potřetí zase sněhová vánice. Vždy to má ale jeden účel – napáchat co největší škody, které pak hasičské spiknutí za peníze daňových poplatníků odklidí.

A jak mohla vegetace bez deště fungovat? Rostliny podle Orgoneta nikdy nepotřebovaly déšť k tomu, aby přežily. Dříve totiž byla vlhkost vzduchu podstatně vyšší. Rostliny si tak braly vodu přímo ze vzduchu a déšť nepotřebovaly. Stejně tak se obnovovaly podzemní zásoby vody. Nemluvě o tom, že před stovkami let byly oceány sladké, než je hasičské spiknutí a židozednářské elity osolili, aby voda z oceánů byla nepoužitelná (na to bylo potřeba tolik soli, že to vyvolalo tzv. Velkou slanou krizi v roce 1287, pozn. redakce). Lidstvo tak přišlo o obří zásobu pitné vody a bylo odkázáno na déšť.

„Všechna má tvrzení jsou logická a mám spoustu důkazů, které je potvrzují. Bohužel v massmédiích tohle neuvidíte, ty mají ještě tu drzost, že mě dokonce označí za blázna. Já se ale nedám, budu proti hasičskému lobby bojovat celý život!“ píše Alexij Orgonet na svém blogu.

4 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..