Na Slovensku vznikli první homeopatičtí hasiči na světě. Hasí požáry pozitivní energií a bylinkami

16 Bře 2017

Alternativní medicína se stává populární napříč celým světem a brzy se k ní přidá i alternativní hasičství. Alespoň to tvrdí Martin Lakatoš, zakladatel Slovenské asociace homeopatických hasičů.

Vůbec první výjezd měli homeopatičtí hasiči při včerejším požáru koňských stájí na východním Slovensku. Po svém příjezdu začali hasiči myslet pozitivně a snažili se uhasit požár pouze silou myšlenky. Když usoudili, že je požár příliš silný, přidali do něj několik kapek výtažku z meduňky, ředěného v poměru 1:10 s vodou. Po několika hodinách úporného boje nakonec požár uhasl. Stáje lehly popelem a většina koní uvnitř uhořela. Nicméně oheň se nakonec zastavil. Slovenská asociace homeopatických hasičů to považuje za úspěch.

„Někdo sice tvrdí, že jsme oheň neuhasili my, ale že prostě dohořel, protože už se neměl kam dál šířit. Ale to jsou jenom lži médií a hasičského lobby. Požár jsme uhasili my, o tom není pochyb. A nemuseli jsme při tom použít žádnou zbytečnou chemii (H2O pozn. redakce),“ píše Martin Lakatoš na svém webu.

Další úspěch si homeopatičtí hasiči připsali hned o hodinu později, kdy měli další výjezd. Tentokrát ke kotěti, které uvízlo na stromě. Homeopatičtí hasiči přijeli na místo, sedli si pod strom a čekali, až kotě buď spadne, nebo samo sleze dolu. Donutit ho k tomu chtěli pomocí telepatie. Když to trvalo už moc dlouho, zkusili kotě nalákat na pelyněk. Ale už jste viděli někdy kočku žrát pelyněk? Kotě nakonec z vyčerpání spadlo a zemřelo. Homeopatičtí hasiči ale byli zavoláni na místo, aby kotě sundali dolu. Nikdo neřekl, aby ho sundali živé. Takže ve výsledku úspěšný výjezd.

I díky těmto úspěchům byla Slovenská asociace homeopatických hasičů oficiálně uznána slovenskou vládou jako alternativní hasičský sbor. Kromě dotace ve výši několika milionů eur to znamená také to, že homeopatičtí hasiči dostanou vlastní telefonní číslo. Tím by mělo být číslo 169.

8 comments
  1. Čo je to za blbosť, že hasiť oheň silou myšlienky. To predsa nemá nič s homeopatiou, neni to hoax? Ja o homeopatii niečo viem, to je „liečba podobným“, len zriedeným. Mali do ohňa postupne dávkovať kvapky benzínu riedené stohom suchého sena a ak začali horieť už aj kone, tak mali pridať ešte pár drobných horiacich žriebätiek. Tým by oheň okamžite uhasili.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..