Venku už není bezpečno. Poslanec Volný (SPD) chodí ven pouze s doprovodem

06 Úno 2019

V ulicích je kvůli přívalu uprchlíků a imigrantů stále méně bezpečno. Není proto divu, že kromě běžných občanů, se naleznou i někteří poslanci, kteří se bojí na ulici vycházet sami bez doprovodu. Mezi tyto poslance patří i Mgr. Volný (SPD), který sněmovnu zákonitě opouští pouze za doprovodu některého ze svých kolegů.

„Pojď ven!“ zvolal poslanec Volný na svého kolegu z ČSSD Jana Birkeho. Nešlo však o výzvu k souboji. Pan poslanec Volný pouze sháněl někoho, kdo by s ním šel ven a hlídal mu záda při krátké cigaretové procházce. Bohužel média celou situaci naprosto překroutila a zveličila, načež se Mgr. Volný stal neoprávněně terčem internetových vtipálků.

„Venku není bezpečno. Člověk by musel mít oči i vzadu, aby mohl v klidu chodit po ulici. Nikdy nevíte, kdy vás zezadu přepadne a znásilní nějaký snědý imigrant. Vůbec se panu poslancovi nedivím, že se bojí chodit ven sám. Jen nevím, proč chtěl jít ven zrovna s někým s ČSSD. Jak známe sociální demokraty, při případném střetu by se určitě přidali na stranu imigrantů,“ píše jeden z voličů SPD na Facebookových stránkách strany.

I na tomto příkladu lze vidět, jak všech 9 uprchlíků z Blízkého východu, kteří se momentálně na území ČR nacházejí, naprosto terorizují běžné obyvatelstvo. Nepřímo jim v tom pomáhají i massmédia, která si z lidí, který na problémy s uprchlíky poukážou, dělají srandu a označují je za rasisty. Co by se dělo, kdyby Česká republika přijala několik stovek uprchlíků, jak navrhuje KDU-ČSL, si snad ani nechceme představovat.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..