V USA zakázali stavění sněhuláků, protože jsou bílí

31 Pro 2019

Liberální lobby zakázalo kvůli rasismu tradiční stavění sněhuláků. Podle liberálů je stavění sněhuláků rasistické a není politicky korektní, protože všichni sněhuláci jsou bílí.

“V životě jsem neviděl afroamerického sněhuláka. Podle mě je stavění sněhuláků rasistické, protože sníh je bílý, tudíž i sněhuláci jsou bílí. V rámci politické korektnosti bychom tuto činnost měli zakázat,” tvrdí jeden z členů Hnutí za politickou korektnost.

Zákaz se logicky setkal s velkým odporem, protože stavění sněhuláků je tradiční činnost, kterou v zimě provozují rodiče s dětmi. Americký Kongres proto přišel s možným řešením.

“Už začátkem ledna se v obchodech začne prodávat černá barva, kterou mohou rodiny obarvit své sněhuláky. Barva je dělaná speciálně na sníh, aby neurychlovala tání a vypadala přirozeně. Nově bude muset každého bílého sněhuláka doplnit i sněhulák černý. Kdo tak neučiní, může si odnést pokutu až 500 dolarů,” stojí v prohlášení Kongresu.

LGBT chválí genderovou neutralitu

Zatímco jsou sněhuláci terčem kritiky kvůli rasismu, LGBT komunity naopak tyto sněhové výtvory chválí kvůli genderové neutralitě.

“Všimněte si, že žádný sněhulák nemá po postavení pohlaví. Chválíme všechny stavitele za to, že umožňují sněhulákům, aby se sami rozhodli, čím vlastně chtějí být a čím se chtějí identifikovat – mužem, ženou, obojím…” zní z LGTB komunit.

Policie mlátí černé sněhuláky

Podle Unie za práva sněhuláků ale afroamerické sněhuláky nikdo nestaví pouze z jednoho důvodu – policie černé sněhuláky ničí.

“Funguje to tak jako s lidmi. Policajti mlátí černé sněhuláky stejně, jako mlátí černochy. Vždycky, když jsme si na zahradě postavili černého sněhuláka, tak jsme za oknem viděli policejní auto a dva policajty, jak do našeho sněhuláka kopou a ničí ho. Přesně jako to dělají s černochy,” tvrdí jeden z členů Unie za práva sněhuláků.

Odstartuje násilí na černých sněhulácích další rasové nepokoje?

13
Komentujte

avatar
4 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
Karel v půl IV..I-WormoliKarolínaPUTIN IS A BITCH Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Bureš
Host
Bureš

Tady vidíte jak je to USA zkažené, je neuvěřitelné co tam dělají. Hanba jim, tohle by Putin nikdy neudělal protože to je chytý člověk. Hanba USA!

CitamARozmyslam
Host
CitamARozmyslam

A vy ste sa uz stihli takto na obed statocne ozrat … hadam nepovazujete nieco na tejto stranke za pravdu!? Pokial ano, prosim odovzdajte obciansky – v zaujme vasich deti …

PS: pozrite si aspon logo stranky …

Bureš
Host
Bureš

Víte vy vůbec že v USA bijí černochy ?!

henryk
Host
henryk

Já musím souhlasit s panem Burešem vtom, že soudruh Putin je neskonale moudrý a multikulturální. To ON zařídil, ře ruští lidé jako PRVNÍ na světě mohou stavět ČERNÉ sněhuláky. Styďte se prosím za vaši neinformovanost v této pro svět tak zásadní věci!!!
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/sibirske-mesto-pokryl-postapokalypticky-cerny-snih-66279

Waleski
Host
Waleski

Toto by se na ostrově Enubirr nikdy nestalo, tam máme Enubirr park a tam sněhuláky nikdo nestaví.

Karel v půl IV..
Host
Karel v půl IV..

Tak,tak. Svoloč amerikanskaja.

Karel Hoskovec
Host
Karel Hoskovec

A příště zakáží sněhu aby padal, protože je bílí a tudíž je rasistické,aby z nebe padal jen v bílé podobě 🤣. Leda že by někoho poslali k obloze,aby ho rovnou z poloviny sprejoval na černo 🤣🤣

Gentilio Cespo
Host
Gentilio Cespo

Přiznejme si, že za minulého režimu jsem v tomto směru byli mnohem víc vepředu a politickou korektnost jsme dokonale provozovali, i když jsme tento termín nepoužívali, už proto, že prohnilý západní imperialistický svět by tehdy beztak ještě nevěděl, co to je. Například kolem takových Lovosic či Ústí nad Labem hrál sníh tak dokonale všemi barvami, že nám ho i ti nyní nejslavnější a nejhorlivější američtí političtí korektníci mohli závidět. Veškrnoidní galérka však v tomto směru žel pokazila, co mohla, a tak máme to, co máme.

PUTIN IS A BITCH
Host
PUTIN IS A BITCH

soudruh Putin je ta největší píča na týhle planetě a s ním se drží za ruku všichni ti pojebaní kreténi co věří zprávám jako je tahle, střílet a bude dobře 😀

Karolína
Host
Karolína

Aby se ti nedělní hovno v ježka proměnilo

I-Worm
Host
I-Worm

Smutný důsledek omezování průmyslových exhalací – za mého mládí by se černošští sněhuláci mohli klidně stavět, jak byl sníh po pár dnech černý …

I-Worm
Host
I-Worm

Joj, prečo je zas Pution to najlepšie?

oli
Host
oli

ještě není 1. dubna, ale jako vtip dobrý

Reklama

RSS