V USA zakázali stavění sněhuláků, protože jsou bílí

31 Pro 2019

Liberální lobby zakázalo kvůli rasismu tradiční stavění sněhuláků. Podle liberálů je stavění sněhuláků rasistické a není politicky korektní, protože všichni sněhuláci jsou bílí.

„V životě jsem neviděl afroamerického sněhuláka. Podle mě je stavění sněhuláků rasistické, protože sníh je bílý, tudíž i sněhuláci jsou bílí. V rámci politické korektnosti bychom tuto činnost měli zakázat,“ tvrdí jeden z členů Hnutí za politickou korektnost.

Zákaz se logicky setkal s velkým odporem, protože stavění sněhuláků je tradiční činnost, kterou v zimě provozují rodiče s dětmi. Americký Kongres proto přišel s možným řešením.

„Už začátkem ledna se v obchodech začne prodávat černá barva, kterou mohou rodiny obarvit své sněhuláky. Barva je dělaná speciálně na sníh, aby neurychlovala tání a vypadala přirozeně. Nově bude muset každého bílého sněhuláka doplnit i sněhulák černý. Kdo tak neučiní, může si odnést pokutu až 500 dolarů,“ stojí v prohlášení Kongresu.

LGBT chválí genderovou neutralitu

Zatímco jsou sněhuláci terčem kritiky kvůli rasismu, LGBT komunity naopak tyto sněhové výtvory chválí kvůli genderové neutralitě.

„Všimněte si, že žádný sněhulák nemá po postavení pohlaví. Chválíme všechny stavitele za to, že umožňují sněhulákům, aby se sami rozhodli, čím vlastně chtějí být a čím se chtějí identifikovat – mužem, ženou, obojím…“ zní z LGTB komunit.

Policie mlátí černé sněhuláky

Podle Unie za práva sněhuláků ale afroamerické sněhuláky nikdo nestaví pouze z jednoho důvodu – policie černé sněhuláky ničí.

„Funguje to tak jako s lidmi. Policajti mlátí černé sněhuláky stejně, jako mlátí černochy. Vždycky, když jsme si na zahradě postavili černého sněhuláka, tak jsme za oknem viděli policejní auto a dva policajty, jak do našeho sněhuláka kopou a ničí ho. Přesně jako to dělají s černochy,“ tvrdí jeden z členů Unie za práva sněhuláků.

Odstartuje násilí na černých sněhulácích další rasové nepokoje?

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

13 comments
    1. Přiznejme si, že za minulého režimu jsem v tomto směru byli mnohem víc vepředu a politickou korektnost jsme dokonale provozovali, i když jsme tento termín nepoužívali, už proto, že prohnilý západní imperialistický svět by tehdy beztak ještě nevěděl, co to je. Například kolem takových Lovosic či Ústí nad Labem hrál sníh tak dokonale všemi barvami, že nám ho i ti nyní nejslavnější a nejhorlivější američtí političtí korektníci mohli závidět. Veškrnoidní galérka však v tomto směru žel pokazila, co mohla, a tak máme to, co máme.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..