V USA zakázali stavění sněhuláků, protože jsou bílí

31 Pro 2019

Liberální lobby zakázalo kvůli rasismu tradiční stavění sněhuláků. Podle liberálů je stavění sněhuláků rasistické a není politicky korektní, protože všichni sněhuláci jsou bílí.

“V životě jsem neviděl afroamerického sněhuláka. Podle mě je stavění sněhuláků rasistické, protože sníh je bílý, tudíž i sněhuláci jsou bílí. V rámci politické korektnosti bychom tuto činnost měli zakázat,” tvrdí jeden z členů Hnutí za politickou korektnost.

Zákaz se logicky setkal s velkým odporem, protože stavění sněhuláků je tradiční činnost, kterou v zimě provozují rodiče s dětmi. Americký Kongres proto přišel s možným řešením.

“Už začátkem ledna se v obchodech začne prodávat černá barva, kterou mohou rodiny obarvit své sněhuláky. Barva je dělaná speciálně na sníh, aby neurychlovala tání a vypadala přirozeně. Nově bude muset každého bílého sněhuláka doplnit i sněhulák černý. Kdo tak neučiní, může si odnést pokutu až 500 dolarů,” stojí v prohlášení Kongresu.

LGBT chválí genderovou neutralitu

Zatímco jsou sněhuláci terčem kritiky kvůli rasismu, LGBT komunity naopak tyto sněhové výtvory chválí kvůli genderové neutralitě.

“Všimněte si, že žádný sněhulák nemá po postavení pohlaví. Chválíme všechny stavitele za to, že umožňují sněhulákům, aby se sami rozhodli, čím vlastně chtějí být a čím se chtějí identifikovat – mužem, ženou, obojím…” zní z LGTB komunit.

Policie mlátí černé sněhuláky

Podle Unie za práva sněhuláků ale afroamerické sněhuláky nikdo nestaví pouze z jednoho důvodu – policie černé sněhuláky ničí.

“Funguje to tak jako s lidmi. Policajti mlátí černé sněhuláky stejně, jako mlátí černochy. Vždycky, když jsme si na zahradě postavili černého sněhuláka, tak jsme za oknem viděli policejní auto a dva policajty, jak do našeho sněhuláka kopou a ničí ho. Přesně jako to dělají s černochy,” tvrdí jeden z členů Unie za práva sněhuláků.

Odstartuje násilí na černých sněhulácích další rasové nepokoje?

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

13 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bureš
Bureš
6 měsíců před

Tady vidíte jak je to USA zkažené, je neuvěřitelné co tam dělají. Hanba jim, tohle by Putin nikdy neudělal protože to je chytý člověk. Hanba USA!

CitamARozmyslam
CitamARozmyslam
6 měsíců před
Reply to  Bureš

A vy ste sa uz stihli takto na obed statocne ozrat … hadam nepovazujete nieco na tejto stranke za pravdu!? Pokial ano, prosim odovzdajte obciansky – v zaujme vasich deti …

PS: pozrite si aspon logo stranky …

Bureš
Bureš
6 měsíců před

Víte vy vůbec že v USA bijí černochy ?!

henryk
henryk
6 měsíců před

Já musím souhlasit s panem Burešem vtom, že soudruh Putin je neskonale moudrý a multikulturální. To ON zařídil, ře ruští lidé jako PRVNÍ na světě mohou stavět ČERNÉ sněhuláky. Styďte se prosím za vaši neinformovanost v této pro svět tak zásadní věci!!!
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/sibirske-mesto-pokryl-postapokalypticky-cerny-snih-66279

Waleski
Waleski
6 měsíců před

Toto by se na ostrově Enubirr nikdy nestalo, tam máme Enubirr park a tam sněhuláky nikdo nestaví.

Karel v půl IV..
Karel v půl IV..
5 měsíců před
Reply to  Bureš

Tak,tak. Svoloč amerikanskaja.

Karel Hoskovec
Karel Hoskovec
6 měsíců před

A příště zakáží sněhu aby padal, protože je bílí a tudíž je rasistické,aby z nebe padal jen v bílé podobě 🤣. Leda že by někoho poslali k obloze,aby ho rovnou z poloviny sprejoval na černo 🤣🤣

Gentilio Cespo
Gentilio Cespo
6 měsíců před
Reply to  Karel Hoskovec

Přiznejme si, že za minulého režimu jsem v tomto směru byli mnohem víc vepředu a politickou korektnost jsme dokonale provozovali, i když jsme tento termín nepoužívali, už proto, že prohnilý západní imperialistický svět by tehdy beztak ještě nevěděl, co to je. Například kolem takových Lovosic či Ústí nad Labem hrál sníh tak dokonale všemi barvami, že nám ho i ti nyní nejslavnější a nejhorlivější američtí političtí korektníci mohli závidět. Veškrnoidní galérka však v tomto směru žel pokazila, co mohla, a tak máme to, co máme.

PUTIN IS A BITCH
PUTIN IS A BITCH
6 měsíců před

soudruh Putin je ta největší píča na týhle planetě a s ním se drží za ruku všichni ti pojebaní kreténi co věří zprávám jako je tahle, střílet a bude dobře 😀

Karolína
Karolína
6 měsíců před

Aby se ti nedělní hovno v ježka proměnilo

I-Worm
I-Worm
5 měsíců před

Smutný důsledek omezování průmyslových exhalací – za mého mládí by se černošští sněhuláci mohli klidně stavět, jak byl sníh po pár dnech černý …

I-Worm
I-Worm
5 měsíců před

Joj, prečo je zas Pution to najlepšie?

oli
oli
6 měsíců před

ještě není 1. dubna, ale jako vtip dobrý

RSS
13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x