“Nejsme nacisté, ale buddhisté,” obhajuje Kotlebova LSNS vytetované svastiky

15 Led 2020

Kotlebova LSNS je dlouho označována za neonacistickou stranu. Na jménu LSNS nepřidala ani fotografie Rastislava Jakubíka, který má na hrudi vytetovaný hákový kříž. Jak se ale LSNS rozhodla veřejnosti vysvětlit, pan Jakubík není nacista, ani debil, nýbrž buddhista.

“Nejedná se o hákový kříž, ale o buddhistický symbol svastiky, který je součástí buddhistického náboženství už tisíce let. Svastika symbolizuje dharmu i Buddhu samotného,” vysvětluje LSNS.

LSNS nařčení z nacismu rázně odsuzuje. Podle tiskové zprávy jsou všichni členové LSNS zarytí odpůrci nacismu, fašismu a dalších totalitních ideologií. Naopak spousta členů jsou různě nábožensky založení.

“Mezi členy LSNS je spousta nábožensky založených osob. Naše strana je navíc v tomto ohledu velmi diverzní. Máme u nás křesťany, buddhisty a hinduisty (to jsou ti se svastikami), ateisty a dokonce i jednoho mormona,” píše se v prohlášení strany Naše Slovensko.

Proto než začneme někoho odsuzovat na základě informací, které nám podsunují zkorumpovaná a mafiánská média, měli bychom si nejdříve zjistit, jaká je ve skutečnosti pravda. Buddhisté patří mezi nejmírumilovnější osoby na světě, stejně tak pan Rastislav Jakubík, Marián Kotleba a celá Ľudová strana Naše Slovensko! Sieg Heil!

6 komentářů
  1. No nevím, nevím. Srp a kladivo jsou staletími prověřené a užitečné nástroje. A jak to s nimi dopadlo. Koukám na fotku ÚV KSSS a samej malorolník či kovotepec.

      1. Opjet tu melu srački, sorry. dvoucyferny IQ se prostě projevyt nějak musí. Placam se po pindikovi větvičkou vod topolu. Topor

  2. Pre objektivitu a hodnovernosť oprávnenej kritiky s preukázania pravdy čo tak porovnať symboliku svastiky a budhizmu aj obrázkovými znázornením, nielen textom bez výpovednej hodnoty.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..