“Nejsme nacisté, ale buddhisté,” obhajuje Kotlebova LSNS vytetované svastiky

15 Led 2020

Kotlebova LSNS je dlouho označována za neonacistickou stranu. Na jménu LSNS nepřidala ani fotografie Rastislava Jakubíka, který má na hrudi vytetovaný hákový kříž. Jak se ale LSNS rozhodla veřejnosti vysvětlit, pan Jakubík není nacista, ani debil, nýbrž buddhista.

“Nejedná se o hákový kříž, ale o buddhistický symbol svastiky, který je součástí buddhistického náboženství už tisíce let. Svastika symbolizuje dharmu i Buddhu samotného,” vysvětluje LSNS.

LSNS nařčení z nacismu rázně odsuzuje. Podle tiskové zprávy jsou všichni členové LSNS zarytí odpůrci nacismu, fašismu a dalších totalitních ideologií. Naopak spousta členů jsou různě nábožensky založení.

“Mezi členy LSNS je spousta nábožensky založených osob. Naše strana je navíc v tomto ohledu velmi diverzní. Máme u nás křesťany, buddhisty a hinduisty (to jsou ti se svastikami), ateisty a dokonce i jednoho mormona,” píše se v prohlášení strany Naše Slovensko.

Proto než začneme někoho odsuzovat na základě informací, které nám podsunují zkorumpovaná a mafiánská média, měli bychom si nejdříve zjistit, jaká je ve skutečnosti pravda. Buddhisté patří mezi nejmírumilovnější osoby na světě, stejně tak pan Rastislav Jakubík, Marián Kotleba a celá Ľudová strana Naše Slovensko! Sieg Heil!

7
Komentujte

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
TomDr. QQMiliJanovskijDr.QQ Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dr. QQ
Host
Dr. QQ

No nevím, nevím. Srp a kladivo jsou staletími prověřené a užitečné nástroje. A jak to s nimi dopadlo. Koukám na fotku ÚV KSSS a samej malorolník či kovotepec.

MichalSVK
Host
MichalSVK

V tom pripade by asi mali zmenit slogan… Za Budhu za narod…

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

Jaký národ?
Za Buddhu a hašiš.

Dr. QQ
Host
Dr. QQ

Opjet tu melu srački, sorry. dvoucyferny IQ se prostě projevyt nějak musí. Placam se po pindikovi větvičkou vod topolu. Topor

Janovskij
Host
Janovskij

Toto tuna sů klamstvá. Čo dôkazy.

Tom
Host
Tom

Tuna is really good fish. I like to eat tuna, but it’s little bit expensive for me 😀

Mili
Host
Mili

Pre objektivitu a hodnovernosť oprávnenej kritiky s preukázania pravdy čo tak porovnať symboliku svastiky a budhizmu aj obrázkovými znázornením, nielen textom bez výpovednej hodnoty.

Reklama

RSS