V USA padl poprvé v historii trest smrti za sexismus. Muž, který poslal ženu zpět k plotně, dostal křeslo

25 Zář 2018

Vůbec nejtvrdší trest za sexismus v historii dnes padl ve Spojených statech amerických. 43 lety Steve Hauk, který poslal při loňské demonstraci feministek v Baltimoru jednu z demonstrantek do kuchyně ke sporáku, dostal trest smrti.

Hauk byl již dříve obviněn z rasismu a sexismu, a i z toho důvodu mu byl udělen trest nejvyšší. Před dvěma roky totiž označil jamajského zpěváka Boba Marleyho za černocha, nikoli za afroameričana. Citujeme: “Bob Marley je nejlepší černošský zpěvák v historii! Miluju jeho hudbu!” Fakt hnus…

“Obžalovaný se dopustil tak hrozného činu, že ztratil veškerá svá práva. Trest mu byl udělen bez řádného soudu skupinou frigidních feministických aktivistek, a hned zítra si půjde sednou na elektrické křeslo,” prohlásil prezident Americké antisexistické a antirasistické unie Serena Williams.

Jde v pořadí již o 38. američana, který byl zbaven svých občanských práv a následne odsouzen bez řádného a nezaujatého soudu. Ovšem jde o prvního američana, jehož trest byt takto krutý. Doposud nejvíce potrestaný, byl 23 letý Michael Pollar, který byl odsouzen ke kastraci a 10 letům vězení za to, že označil svoji bývalou přítelkyni za děvku poté, co ho podvedla s 5 cizími muži.

1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..