V USA bude letos vůbec poprvé nosit dárky Santa Claus mladší

16 Pro 2019

Stovky let starý Santa Claus letos vůbec poprvé předá svoje povinnosti na svého syna – Santa Clause mladšího a odejde do důchodu. Občané USA si tak kladou už několik dní otázku, zda Santa Claus mladší zvládne napodobit svého otce, a zda nebude Amerika letos bez Vánoc.

Nutno podotknout, že Santa Claus svého syna školil v umění výroby a rozdávání dárků desítky let, proto by měl být Santa Claus mladší připravený k tomu, aby svého otce nahradil. Mnoho odborníků je však na pochybách.

„Santa Claus mladší je nezkušený a v mnoha ohledech populistický dárkonosič. Slibuje dárky i dětem, které zlobí a plánuje všechny obdarovat tak, jako ještě nikdy, bez ohledu na to, zda si to konkrétní člověk zaslouží. Úplně se tím ztrácí kouzlo Vánoc a děti nemají důvod být hodné, když i tak dostanou dárky,“ poukazuje americký vánocolog Steven Spicberg na fakt, že kroky Santa Clause mladšího způsobí po celých USA nárůst rozmazlených parchantů.

V Rusku nahradí Dědu Mráze Děda Mrazio Sněhamura

K revoluci v nošení dárků letos dojde i v Rusku. Po smrti Dědy Mráze, která zasáhla Rusko letos v květnu, se dlouho vybíral jeho nástupce. Z hlasování ruské Dumy nakonec vyšel vítězně Děda Mrazio Sněhamura, který nahradí Dědu Mráze už na letošní Vánoce. Jak však vyplývá z jeho nedávných facebookových příspěvků, dárků se dočká mnohem méně dětí, než kdy dříve.

„Děti imigrantů, uprchlíků a homosexuálů ode mě žádný dárek čekat nemohou. Dárků se dočkají pouze slušní Rusové, ostatní dostanou pod stromeček ban na mojí facebookové stránce,“ píše Děda Mrazio Sněhamura na svém Facebooku.

V České republice naštěstí zůstává vše při starém. I přes imperialistické snahy západních kapitalistů u nás nosí dárky stále Ježíšek, tedy židovské nemluvně, které už tisíce let nezestárlo a které se na Štědrý večer vkrade lidem do domů a nechá tam dárky. *makes sense*

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

6 comments
  1. Nikde jsem nenašel ani zmínku o tom že Santa Claus junior je dle posledních informací vyšetřován pro ovlivňování americké veřejnosti proruskou propagandou. Zjistilo se například že chtěl americké děti obdarovat hrou Gorodky či dokonce školákům nadělit sčot. V případě potvrzení jeho postojů bude následovat jakýsi impeachment Santa Clause jr.

    1. Z vyšetřovací komise amerického senátu unikly informace, ze St. Claus jr. je vyšetřován pro nepřátelské aktivity proti obranyschopnosti USA. Panuje dokonce přesvědčení z jisté personální unie s obdobným úřadem v Rusku. Rozmazlováním populace USA by došlo k fatálnímu oslabení obranyschopnosti země.
      Podrobnosti přineseme v další reportáži.

  2. Děda Mrazio Sněhamura (rusky Дед Морозио Снежная Бабочка) se chová naprosto nevlastenecky, aspoň pokud jde o ty bany na fakebookové stránce. Při troše zdravého patriotismu (здорового патриотизма) by měl opustit imperialistický Zuckerbergův systém a i s těmi bany migrovat na ruskou vlasteneckou síť vk.com (ВКонтакте). Nafukovací člun pro tu migraci by mu snad někdo půjčil.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..