Putin pohnojil pole poblíž Krasnodaru vlastními výkaly. Do dvou dnů zde vyrostla 100 metrová pšenice a 20 kg brambory

03 Čvn 2019

Krasnodarští zemědělci se stali svědky neuvěřitelné úrody, která vyrostla na jednom z jejich polí. To totiž pohnojil sám ruský prezident Vladimir Putin osobně svými vlastními výkaly. Do dvou dnů na poli vyrostly 20 kg brambory a 100 metrová pšenice.

Že je Putin nadčlověk je všeobecně známá věc. Má nadlidskou sílů, hraje nadlidsky hokej, jeho výkaly mají nadlidský hnojící účinek. Jen málokdo ale čekal, že by stolice Vladimira Putina mohla být lékem na hladomor po celém světě.

„Nemůžu tomu uvěřit. Pan prezident šel doprostřed pole, kde vykonal potřebu. Pak nám řekl, ať se vrátíme za dva dny. A když jsme se vrátili, našli jsme pšenici vyšší než sloupy elektrického vedení a brambory tak těžké, že jsme je nemohli ani unést. Je to zázrak,“ tvrdí jeden ze zemědělců.

Podle expertů za to může i fakt, že Putin normálně žádné výkaly neprodukuje. Jelikož jde o 100% perfektního člověka, žádná část jídla, kterou sní, nepřijde nazmar. Všechno, co Putin zkonzumuje, dokáže jeho tělo přeměnit v čistou energii, což je i jedním z důvodů, proč je Putin tak perfektní. Putin ale dokáže jako každý Rus poručit nejen větru a dešti, ale i svému trávícímu ústrojí. Proto, když se rozhodne vyjímečně vykadit, jeho střeva ho poslechnou. Výsledkem je dokonalá stolice, která pohnojí pole tak efektivně, že na něm i bez genetických modifikací vyrostou dokonalé plodiny.

Jak se ukázalo, ve střevech prezidenta Putina se tak skrývá klíč k vyřešení hladomoru ve světě. Pan prezident se zatím k tomuto nevyjádřil, jelikož jde ale o lidumila a filantropa, je dost možné, že rozešle svoje exkrementy do ostatních zemí.

Miloš Zeman chce jít v Putinových stopách

Ve stopách Vladimira Putina chce jít i český prezident Miloš Zeman. Ten narozdíl o Putina nepohnojil jen jedno pole, ale celou Českou republiku, a to dokonce už dvakrát. Poprvé před mnoha lety, krátce po Sametové revoluci, a pak ještě jednou po svém nastoupení do funkce prezidenta České republiky v roce 2013. Na slibovanou úrodu, potažmo čínské investice však marně čekáme už jeho druhé volební období a zatím stále nic.

4 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..