V New Yorku protestují miliony lidi proti NWO. Vláda se chystá povolat na pomoc bombardéry

19 Led 2019

Dnes ráno začala dlouho plánovaná demonstrace proti NWO (New World Order) s názvem: „Svrhneme NWO, ať je to, co je to.“ Kolem osmé hodiny se začaly na Wall Street sházet první hloučky demonstrantů a během pár minut se jich zde nacházelo již přes dva miliony. Demonstranti si dali za cíl, jak již název akce naznačuje, svrhnout NWO (Nový světový řád), jemuž dávají za vinu svoje zpackané a nudné životy.

Na místo byly povolány tisíce policistů – posluhovačů elity, kteří fungují pouze jako loutky při prosazování Nového světového řádu. Ti zahájili kolem deváté hodiny otevřenou palbu ostrými náboji, nicméně všichni demonstranti dosáhli již dostatečné úrovně vědomí na to, aby si mohli odemknout telekinezi, tudíž byli schopni všechny kulky včas zastavit.

Elita poprvé okusila, co je to strach. Rozhodně totiž nečekala, že by tolik lidí mohlo někdy dosáhnout takové úrovně vědomí a uvědomit si pravdu i přes propagandu, která na ně chrlí každý den židozednářská média.

Podle důvěryhodných zdrojů teď míří k New Yorku několik strategických bombardérů s jadernými hlavicemi. Podle všeho by elita raději zničila celý New York, než aby se nechala svrhnout a vzdala se svého cíle vybudovat Nový světový řád. Na troskách New Yorku pak má vzniknout nové město – New Orderland, které se má stát oficiálním sídlem elity a hlavním městem Země.

5 comments
  1. S židobankéři a havlosatanisy zatočíme i u nás! Voliči Filipa, Babiše, Zemana a Okamury již dosáhli vyšší formy myšlení čtením Aeronetu, sledováním televize Soukupov a následnou lobotomií. Teď už jim neublíží žádné argumenty pražské kavárny nebo štvavé výlevy na vlastizrádné ČT 1!!!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..