Plynárny ho nenávidí: Našel způsob, jak neplatit za plyn ani korunu

29 Čvn 2017

Stále více lidí si stěžuje na vysokou cenu plynu. Jedním z nich býval i Martin z Ústí nad Labem, který ale objevil zaručený způsob, jak za plyn neplatit ani korunu a plynárny ho teď nenávidí. Martin si pořídil elektrický sporák a položku “plyn” si tak mohl ze svého měsíčního seznamu výdajů vyškrtnout!

“Bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě. Měsíčně ušetřím za plyn asi dvě stovky a nemusím každý den kontrolovat sporák, jestli jsem nezapomněl vypnout plyn,” řekl Martin naší redakci.

Martin v současnosti dokonce i založil vlastní blog a diskusní fórum, kde lidem radí, jak si odhlásit odběr plynu. Bohužel se za to Martin stává čím dál častěji terčem útoků plynárenských společností, které mu prý i vyhrožují.

“Ty hajzle, přestaň lidem radit, aby si pořídili elektrický sporák, jinak toho budeš litovat. Nenávidíme tě!” stojí v jednom z dopisů, které našel Martin ve schránce.

Ani to mu ale prý nezabrání v tom, aby svůj trik šířil dál mezi lidi, a ty díky němu na plynu ušetřili i několik tisíc korun ročně. Ušetřit se totiž dá i za teplo! Stačí, když si místo plynového kotle pořídíte například krb, nebo elektrický přímotop! Geniální a tak jednoduché, ale to vám média neřeknou!

16 komentářů
  1. já tedy neznám mentalitu Martina z ústí, ale toto mi přijde jednak jako dobrá reklama od ČEZu, na elektriku a na druhou stranu, martine sorry, ale jsi asi mentálně zcela mimo mísu. komedie

  2. Článek mi otevřel oči. Postupoval jsem podle návodu, a pak jsem pro jistotu zkontroloval své výpisy z účtu. Platby za plyn skutečně zmizely!

    Redakci děkuji!

  3. já odhlásil plyn i elektriku a uprostřed pokoje jsem vytvořil z obrubníků ohniště,máme osvětlení,teplo a můžem na tom vařit rychlovky,například opékat špekáčky,je ale zapotřebí občas větrat,ostatně to platí i u vaření na jakémkoliv sporáku

  4. ovšem nedivím se,že ho plynárny nenávidí tak moc,že mu píší anonymy,já bych na něj na šmejda poslal napřed vyděrače a pak případně ostřelovače

  5. No ale když se začne otužovat a nebude doma topit tak ušetří daleko více!A pokud se nebude ani umývat tak se na něj ani nikdo nebude lepit v MHD 🙂

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..