Plynárny ho nenávidí: Našel způsob, jak neplatit za plyn ani korunu

29 Čvn 2017

Stále více lidí si stěžuje na vysokou cenu plynu. Jedním z nich býval i Martin z Ústí nad Labem, který ale objevil zaručený způsob, jak za plyn neplatit ani korunu a plynárny ho teď nenávidí. Martin si pořídil elektrický sporák a položku “plyn” si tak mohl ze svého měsíčního seznamu výdajů vyškrtnout!

“Bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě. Měsíčně ušetřím za plyn asi dvě stovky a nemusím každý den kontrolovat sporák, jestli jsem nezapomněl vypnout plyn,” řekl Martin naší redakci.

Martin v současnosti dokonce i založil vlastní blog a diskusní fórum, kde lidem radí, jak si odhlásit odběr plynu. Bohužel se za to Martin stává čím dál častěji terčem útoků plynárenských společností, které mu prý i vyhrožují.

“Ty hajzle, přestaň lidem radit, aby si pořídili elektrický sporák, jinak toho budeš litovat. Nenávidíme tě!” stojí v jednom z dopisů, které našel Martin ve schránce.

Ani to mu ale prý nezabrání v tom, aby svůj trik šířil dál mezi lidi, a ty díky němu na plynu ušetřili i několik tisíc korun ročně. Ušetřit se totiž dá i za teplo! Stačí, když si místo plynového kotle pořídíte například krb, nebo elektrický přímotop! Geniální a tak jednoduché, ale to vám média neřeknou!

16
Komentujte

avatar
9 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
DanielBubackpatolog06PetufoDr.QQ Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tridac Tridac
Host
Tridac Tridac

já tedy neznám mentalitu Martina z ústí, ale toto mi přijde jednak jako dobrá reklama od ČEZu, na elektriku a na druhou stranu, martine sorry, ale jsi asi mentálně zcela mimo mísu. komedie

PROVOCATEUR
Host
PROVOCATEUR

Ty nevidis ze cela stránka je parodie??

55108311
Host

Ty nevidíš, že parodie je Tridacův příspěvek?

55108311
Host

Ty nevidíš, že parodie je příspěvek PROVOCATEURa?

jsem
Host
jsem

Ty nevidíš?

Otomar Kowska
Host
Otomar Kowska

Ty ?

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

?!

Daniel
Host
Daniel

!

Drahoslava Bromová
Host
Drahoslava Bromová

Hned jak jsem to přečetla jsem věděla, že je to skrytá reklama.

Litr Vína
Host
Litr Vína

Bože bože lidí vy jste kokoti 😀

Jiří Vojtěch
Host
Jiří Vojtěch

Dēkujeme Martinovi z Ústí! Určitě otevřel oči mnoha lidem! Martin je dobrotivý!

55108311
Host

Článek mi otevřel oči. Postupoval jsem podle návodu, a pak jsem pro jistotu zkontroloval své výpisy z účtu. Platby za plyn skutečně zmizely!

Redakci děkuji!

Petufo
Host
Petufo

Když nebude vařit, ale chodit do restaurace, ušetří i za elektřinu.

patolog06
Host
patolog06

já odhlásil plyn i elektriku a uprostřed pokoje jsem vytvořil z obrubníků ohniště,máme osvětlení,teplo a můžem na tom vařit rychlovky,například opékat špekáčky,je ale zapotřebí občas větrat,ostatně to platí i u vaření na jakémkoliv sporáku

patolog06
Host
patolog06

ovšem nedivím se,že ho plynárny nenávidí tak moc,že mu píší anonymy,já bych na něj na šmejda poslal napřed vyděrače a pak případně ostřelovače

Buback
Host
Buback

No ale když se začne otužovat a nebude doma topit tak ušetří daleko více!A pokud se nebude ani umývat tak se na něj ani nikdo nebude lepit v MHD 🙂

Reklama

RSS