USA se provrtaly skrz jádro Země pod Rusko a kradou mu ropu

24 Srp 2018

O krádeži tisíciletí se píše v nejnovější přísně tajné zprávě ruských tajných služeb, které zřejme odhalily velké americké spiknutí. Podle zprávy se USA provrtaly skrz jádro naší planety těsně pod povrch Ruska, odkud mu odčerpávají jeho zásoby ropy.

Ve zprávě se mluví o přes 12 tisíc kilometrů hlubokém vrtu, který začíná v americkém Texasu a ústí pod povrch západní Sibiře. Odtud odčerpává Ruské zásoby ropy do USA. Jedná se tak o obrovsky rafinovanou loupež, kterou Rusové označují jako loupež století.

„Poslední dobou v oblasti zaznamenáváme podezřelou seismickou aktivitu. Zároveň jsme si všimli, že se nám podezřele rychle ztenčují zásoby ropy. Naše vyšetřování došlo k závěru, že za to mohou USA, které nám zkrz jádro země odčerpávají ropu. Taková drzost nemá obdoby!“ stojí ve zprávě tajných služeb.

Podle některých zdrojů dokonce ve skutečnosti pod Texasem žádné zásoby ropy nejsou a všechny vrty v Texasu vedou právě pod Rusko. Znamenalo by to, že Američané kradou ropu z Ruska už dlouhá desetiletí. Toto tvrzení ale zatím nemá hmatatelný důkaz.

Rusové nebudou spor řešit silou, USA a americký dolar jsou totiž stejně těsně před bankrotem

Podle mluvčího ruských tajných služeb Juraje Ovečkina, by bylo zbytečné, kdyby Rusko chtělo tento spor nějak řešit, a už vůbec ne silou. Konec dolaru a pád USA se totiž nevyhnutelně blíží.

„Prozatím to necháme bez povšimnutí. Pád dolaru a USA se nevyhnutelně blízí. Bylo by tedy zbytečné vynakládat na řešení tohoto sporu nějaké naše zdroje. Rusko počká, dokud USA nezbankrotují, a pak si vezme zpět vše, co mu právoplatně náleží. Ukradenou ropu, Aljašku, východní Evropu…“ píše Juraj Ovečkin na svém Twitteru.

Ovečkin dále dodává, že jde o další zoufalý pokus, jak USA chtějí odvrátit svůj očekávaný kolaps, který je nevyhnutelný díky podvodnému finančnímu systému, jenž funguje na dluh. Oproti tomu Rusko očekává i díky zlatému rublu období hojnosti, plodnosti a prosperity. Pár milionů ukradených barelů ropy na tom už nic nezmění.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

23 comments
  1. Nejenom německé mapy a dokumenty o Antarktidě z druhé světové války potvrzují existenci duté Země. Kudy by potom USA vedly tento zlodějský vrt na naftu? Vše je úplně jinak než nám popisují. Najděte si o tom podrobné informace. Tato tzv. tajná zpráva není podle mně tajná ani ověřená.

  2. Nepodivuhodnější na tom je,že se Američaům neroztavil vrták,když vrtali přes zemské jádro..Docílili to prý tím,že do dutého vrtáku zaváděli vodu a dalším otvorem ve vrtáku ji jako páru odváděli zět do Tichého oceánu,čímž způsobili stoupající teplotu mořské vody .Třetím svislým otvorem ve vrtáku podtlakem potom odsávali ropu,kterou přepouštěli do válce obepínajícího horní část vrtáku z něhož přepouštěli ropu do velkého zásobníku ústícího do vyčerpaných ložisek ropy pod Texasem,které se snaží opět zproduktivnit.USA jsou prvním státem na světě,kterému s takový husarský kousek podařil-.Rusové se sice jadernou náloží snažili v hloubce 1200 km americký vrták zneškodnit,ale ten byl zhotoven z jádrovzdorného materiálu a tak jejich pokus zhtroskotal.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..