USA se provrtaly skrz jádro Země pod Rusko a kradou mu ropu

24 Srp 2018

O krádeži tisíciletí se píše v nejnovější přísně tajné zprávě ruských tajných služeb, které zřejme odhalily velké americké spiknutí. Podle zprávy se USA provrtaly skrz jádro naší planety těsně pod povrch Ruska, odkud mu odčerpávají jeho zásoby ropy.

Ve zprávě se mluví o přes 12 tisíc kilometrů hlubokém vrtu, který začíná v americkém Texasu a ústí pod povrch západní Sibiře. Odtud odčerpává Ruské zásoby ropy do USA. Jedná se tak o obrovsky rafinovanou loupež, kterou Rusové označují jako loupež století.

“Poslední dobou v oblasti zaznamenáváme podezřelou seismickou aktivitu. Zároveň jsme si všimli, že se nám podezřele rychle ztenčují zásoby ropy. Naše vyšetřování došlo k závěru, že za to mohou USA, které nám zkrz jádro země odčerpávají ropu. Taková drzost nemá obdoby!” stojí ve zprávě tajných služeb.

Podle některých zdrojů dokonce ve skutečnosti pod Texasem žádné zásoby ropy nejsou a všechny vrty v Texasu vedou právě pod Rusko. Znamenalo by to, že Američané kradou ropu z Ruska už dlouhá desetiletí. Toto tvrzení ale zatím nemá hmatatelný důkaz.

Rusové nebudou spor řešit silou, USA a americký dolar jsou totiž stejně těsně před bankrotem

Podle mluvčího ruských tajných služeb Juraje Ovečkina, by bylo zbytečné, kdyby Rusko chtělo tento spor nějak řešit, a už vůbec ne silou. Konec dolaru a pád USA se totiž nevyhnutelně blíží.

“Prozatím to necháme bez povšimnutí. Pád dolaru a USA se nevyhnutelně blízí. Bylo by tedy zbytečné vynakládat na řešení tohoto sporu nějaké naše zdroje. Rusko počká, dokud USA nezbankrotují, a pak si vezme zpět vše, co mu právoplatně náleží. Ukradenou ropu, Aljašku, východní Evropu…” píše Juraj Ovečkin na svém Twitteru.

Ovečkin dále dodává, že jde o další zoufalý pokus, jak USA chtějí odvrátit svůj očekávaný kolaps, který je nevyhnutelný díky podvodnému finančnímu systému, jenž funguje na dluh. Oproti tomu Rusko očekává i díky zlatému rublu období hojnosti, plodnosti a prosperity. Pár milionů ukradených barelů ropy na tom už nic nezmění.

11 komentářů
  1. Wy jste ale super kreteni, hahahaha demence rusofilu nezna mezi, malcik byl trochu nalitej nez vzal husi brko do sve nelecene spasticke ruky

  2. Nejenom německé mapy a dokumenty o Antarktidě z druhé světové války potvrzují existenci duté Země. Kudy by potom USA vedly tento zlodějský vrt na naftu? Vše je úplně jinak než nám popisují. Najděte si o tom podrobné informace. Tato tzv. tajná zpráva není podle mně tajná ani ověřená.

    1. Jenže ani německým vědcům se nakonec nepodařilo USA skrze dutou zemi ostřelovat raketami tak si uplně nejsem jistý jestli tyto dokumenty neskončili po válce v rukou FBI nebo CIA kteří toho ted využívají k vlastnímu obohacování ,

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..