Andreje Babiše odnesli čerti

05 Pro 2019

Na premiéra Andreje Babiše se valí průšvihy už několik dní. Krom toho, že audit Evropské komise prokázal střet zájmů a žalobce Zeman obnovil trestní stíhání, dnes premiéra navíc odnesla skupina čertů do pekla.

Pověra tvrdí, že čerti odnášejí do pekla pouze zlobivé děti. Jak ale ukázal například snímek S čerty nejsou žerty, do pekla mohou čerti odnést i hříšné dospělé. Něco takového zřejmě dnes potkalo premiéra Andreje Babiše.

“Zlobil, co vám mám povídat. Andrej Babiš si zasloužil peklo, proto jsme ho také odnesli,” sdělil naší redakci samotný Lucifer.

Kampaň? Účelovka?

Jak ale zní z tábora hnutí ANO, odnesení premiéra do pekla je údajně jen další kampaní a účelovkou. Babiš si dle slov ANO peklo určitě nezaslouží.

“Tohle je naprosto přehnaná reakce. Pokud si někdo zaslouží odnést do pekla, je to například Miroslav Kalousek, George Soros nebo ten vyhul Bartoš. Pan premiér je hodný a slušný člověk, nevíme tedy, co by v pekle dělal. Jsme přesvědčeni, že čerti byly zaplaceni vlivnými mafiány, kteří chtějí pana Babiše odstranit z politiky,” stojí na Facebooku hnutí ANO. Vyjádření samotného Babiše se nám nepodařilo získat, protože se momentálně smaží v pekelném kotli.

Stojí za únosem Soros?

Že jde o kampaň potvrzují i teorie o tom, že za únosem stojí George Soros. Podle mnohých je totiž Lucifer a Soros jedna a tatáž osoba. Soros je pouze Luciferova lidská podoba a tajná identita. Zosnovat únos Andreje Babiše do pekla by tak pro Sorose neměl být problém.

“George Soros chce ovládnout český národ, to je zřejmé. Jediným, kdo mu v tom momentálně brání jsou Andrej Babiš a Miloš Zeman. Důvodů k odstranění má tedy Soros spoustu. A jelikož všechny účelovky, které měly pana Babiše očernit zatím selhaly, musel se Soros odhodlal k mnohem brutálnějšímu kroku – odnést premiéra do pekla,” píše na svém blogu samozvaný politolog Lumír.

Jak se celá situace vyvine si netroufáme odhadovat. Dle nás se ale pan premiér jen tak své pozice nevzdá a ani z pekla neodstoupí. Nikdy!

19 komentářů
 1. Opět se se ukazuje že novináři sice něco píšou ale celé je potřeba si to ověřit. Takže situace je taková že Andrej Babiš nebyl čerty odnesen, ale odveden. Další věc je ta že není v Pekle, ale na Čapím hnízdě. Celé je to vlastně tak že byl odveden na svůj milovaný Čapák aby si zde při hrnku svařáku oddechl od útoků nevděčných a zlých lidí. Novináři si musí uvědomit pro koho vlastně pracují čerti s pak můžou pravdivě a aktuálně informovat.

 2. Pekelný tiskový mluvčí prohlásil, že zprávy o propadnutí Peklu páně Babišově se nezakládají na pravdě. Ve skutečnosti je p. Babiš toho času projednává s terénními pracovníky společnosti podmínky nové smlouvy.
  Nejmenovaný zdroj, obeznámený s průběhem jednání, tvrdí, že se jedná i o převodu vlastnictví Čapího hnízda na věřitelskou společnost (Luciper & spol.) se zpětnou platností. Peklo za zisk detašovaného pracoviště vyřeší dotační spory.

 3. Tento článek je lživý. To zaprvé. A zadruhé je pan Babiš nejlepším premiérem od dob Ladislava Adamce. Vám mladým toto jméno asi nic neříká, ale vězte, že to byl odborník na slovo vzatý. Pan Babiš nám opět dává naději na lepší budoucnost a ty hrůznosti a alegace, které se na něj valí z EU (jasně ovlivněné USA), jsou lživé a mají jediný účel. Zdiskretidovat jediného člověka, který je k nám upřímný. To se těm pohlavárům nelíbí.

    1. No.. zaprve… Vite co je tohle za web? Samozrejme, ze je clanek vymysleny. *Facepalm*. Asi jako 99,9% ostatnich clanku zde publikovanych… (Az na clanek, o prejmenovani Karlova mostu, protoze prece ta zla EU!!! Jiste ovlivnena zlou amerikou, zednari, templari a nevim cim jeste)

     A jestli je to, co predvadi babis uprimnost, docela by mne zajimalo, jak definujete lez?

     1. Pan Roman Pecka je samozřejmě ovlivněn sledováním médií patřících do jedné významné skupiny. Je tedy jasné že pokud omylem zavítal na tento web je pro něj zde psaná pravda naprosto otřesná.Vůbec se nemůžeme divit že tyto informace u něj vzbuzují nedůvěru. Oni ty informace nikde jinde než zde k získání nejsou.
      Například informace o tom že p. Babiš je nejlepší premiér od dob s.Ladislava Adamce.
      Je naprosto nemožné toto tvrdit a někdo by se i mohl cítit opomenut.
      Kupříkladu Stanislav Gross. To musel být vynikající premiér, vždyť je pochován na Slavíně.

      https://cs.wikipedia.org/wiki/Stanislav_Gross#/media/Soubor:Stanislav_Gross_%E2%80%93_Vy%C5%A1ehrad_Cemetery.jpg

 4. Pan Roman Pecka má pravdu. Protože si také pamatuji na skvělého a prvotřídního premiéra soudruha Ladislava Adamce a skutečně jediný z polistopadové garnitúry kdo s ním snese srovnání je soudruh Babiš. Oba mají vysokou morální integritu, skutečně prvotřídní vzdělání a jsou to dobré duše, které by se pro pracující lid rozdaly! Tak se do něj nenavážejte!

 5. Omlouvám se, že odbíhám od tématu, ale velmi by mne zajímalo, zda v rámci citace je z češtinářsko-autorského pohledu přípustná pravopisná chyba:
  “čerti byly”,
  či zda se jedná pouze o překlep, či záměr autora akcentovat citaci, podobně jako v pasáži “musel se Soros odhodlal”.

  Osobně se mě to dost dotíká!!! Podobně jako “prznění” češtiny v infantilním komiksu “Opráski sčeskí historje” !!!

 6. Informace se v zásadě zakládá na pravdě, je v ní pouze několik bezvýznamných nepřesností. Tak zaprve nešlo o únos, ale o dobrovolné odvedení. Za druhé neodvedli čerti Babiše, ale Babiš čerty. Za třetí nikoliv z Čapáku do pekla, ale z pekla na Čapák. To vše proto, aby pracovali jako ochranka.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

RSS