Andreje Babiše odnesli čerti

06 Pro 2020

Premiér Andrej Babiš nemá zrovna nejlehčí období. Jeho Hnutí ANO už několikátý týden klesají preference, Česká republika mu kolabuje pod rukama, a do toho ještě hrozí, že praskne, že za kyanid v Bečvě může firma z jeho holdingu. Včera večer navíc skupina čertů odnesla premiéra do pekla.

Pověra tvrdí, že čerti odnášejí do pekla pouze zlobivé děti. Jak ale ukázal například snímek S čerty nejsou žerty, do pekla mohou čerti odnést i hříšné dospělé. Něco takového zřejmě dnes potkalo premiéra Andreje Babiše.

„Zlobil, co vám mám povídat. Andrej Babiš si zasloužil peklo, proto jsme ho také odnesli,“ sdělil naší redakci samotný Lucifer.

Kampaň? Účelovka?

Jak ale zní z tábora hnutí ANO, odnesení premiéra do pekla je údajně jen další kampaní a účelovkou. Babiš si dle slov ANO peklo určitě nezaslouží.

„Tohle je naprosto přehnaná reakce. Pokud si někdo zaslouží odnést do pekla, je to například Miroslav Kalousek, George Soros nebo ten vyhul Bartoš. Pan premiér je hodný a slušný člověk, nevíme tedy, co by v pekle dělal. Jsme přesvědčeni, že čerti byly zaplaceni vlivnými mafiány, kteří chtějí pana Babiše odstranit z politiky,“ stojí na Facebooku hnutí ANO. Vyjádření samotného Babiše se nám nepodařilo získat, protože se momentálně smaží v pekelném kotli.

Stojí za únosem Soros?

Že jde o kampaň potvrzují i teorie o tom, že za únosem stojí George Soros. Podle mnohých je totiž Lucifer a Soros jedna a tatáž osoba. Soros je pouze Luciferova lidská podoba a tajná identita. Zosnovat únos Andreje Babiše do pekla by tak pro Sorose neměl být problém.

„George Soros chce ovládnout český národ, to je zřejmé. Jediným, kdo mu v tom momentálně brání jsou Andrej Babiš a Miloš Zeman. Důvodů k odstranění má tedy Soros spoustu. A jelikož všechny účelovky, které měly pana Babiše očernit zatím selhaly, musel se Soros odhodlal k mnohem brutálnějšímu kroku – odnést premiéra do pekla,“ píše na svém blogu samozvaný politolog Lumír.

Jak se celá situace vyvine si netroufáme odhadovat. Dle nás se ale pan premiér jen tak své pozice nevzdá a ani z pekla neodstoupí. Nikdy!

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na našem Patreonu, ať máme z čeho žít naše depresivní životy.