Tomio Okamura se zřejmě zasekl v časové smyčce

10 Kvě 2019

Tomio Okamura za poslední 3 roky publikoval už počtvrté stejnou fotografii z posilovny. I díky tomu začali někteří odborníci spekulovat o tom, že se v posilovně předsedy SPD nachází časová anomálie, která ho při každé návštěvě nutí prožívat ten samý trénink pořád dokola.

Časové anomálie jsou pro současnou vědu zatím velkým neznámým. Teoreticky je moderní věda dokáže popsat, avšak prakticky se s nimi zatím nesetkala. To by se ale mohlo díky posilovně Tomia Okamury změnit.

“Posilovna Tomia Okamury zřejmě obsahuje jakousi formu časové anomálie, která způsobila ohnutí časoprostoru a jeho lokální uzavření do smyčky,” prohlásil jeden z předních fyziků CERNu Antoine Edmund.

Účinky časové smyčky uvnitř Okamurovy posilovny jsou velice specifické. Nejde o konstantně trvající časovou smyčku, která by se neustále opakovala a existovala paralelně s naším časoprostorem. Smyčka je vždy pouze dočasná.

“Pokud bychom se ocitli uvnitř klasické časové smyčky, prožívali bychom nějaký časový úsek stále a pořád dokola, až dokud by smyčka nezanikla. S tou bychom zanikli i my. Okamurova smyčka je však specifická. Zdá se, že po vstupu do ní subjekt vždy prožije něco, co už prožil. Prožije to ale pouze jednou, a není tak ve smyčce polapen trvale. Po dokončení smyčky ji pak opustí, ale není si vědom toho, že události v ní už dříve prožil. Toto se zřejmě děje i Tomiu Okamurovi, proto dává na Facebook stále jednu a tu samou fotku z posilovny,” tvdí dále Edmund.

CERN pokládá Okamurovu posilovnu za unikátní místo, které umožní současné vědě prohloubit svoje znalosti o časoprostoru a rozšířit teorii relativity. I proto už zástupci CERNu kontaktovali Okamuru s žádostí o adresu posilovny, kam chodí cvičit.

“Kdo by si byl pomyslel, že i když máme pod Ženevou supermoderní urychlovač částic, tak se o časových anomáliích nejvíce dozvíme z posilovny populistického politika,” dodal Antoine Edmund.

Tomio Okamura tak nevědomky přispěl k jednomu z největších fyzikálních průlomů od dob publikace teorie relativity.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..