V Sýrii startuje další ročník Mistrovství světa v měření penisů. Po Rusku se zúčastní i USA

09 Dub 2017

V Sýrii byl oficiálně zahájen další ročník Mistrovství světa v měření penisů. Stejně jako loni, i letos přibude na tomto prestižním turnaji další účastník. Zatímco v loňském roce přibylo mezi účastníky Rusko, letošní ročník obohatí svojí účastí Spojené státy americké.Šestý ročník turnaje byl odstartovaný chemickým útokem, za kterým údajně stojí syrský režim, díky čemuž i zaujal prozatímní první pozici. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat, když USA v čele s Donaldem Trumpem ukázaly, že mají také pořádné koule a poslaly až 60 raket na základnu, odkud byl chemický útok veden. Asada tím ale netrumpfly. Zatím tedy drží druhé místo. Na vystoupení dalších účastníků se zatím čeká.

Připomeňme si, že letošního mistrovství se účastní celkem 7 soutěžících (Asadův režim, syrští rebelové, Kurdové, Turecko, Islámský stát, Rusko a nově i USA). Spekuluje se však o tom, že by v příštím ročníku mohl přibýt další účastník – NATO. Spekulace zatím nevyvrátil ani pořadatel turnaje – Mezinárodní péroměřičská federace, zkráceně IDMF (International dick measuring federation, pozn. redakce).

„Ano, chtěli bychom náš turnaj rozšiřovat i v dalších letech. Momentálně jednáme s vícero zájemci, nejreálněji a nejblíže je ale zatím jenom dohoda s NATO,“ řekl naší redakce předesda IDMF Jusuf Kulimani.

Letošní ročník vypadá zatím velice vyrovnaně a všichni diváci a fanoušci čekají, s čím přijdou ostatní účastníci. Hodně se spekuluje o velké, Ruskem chystané akci. Bližší informace ale zatím bohužel nemáme.Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..