5 tipů, jak žít zdravě a dožít se vysokého věku

16 Led 2018

Spousta lidí se snaží žít zdravě. Ne každému se to ale daří, jelikož čerpají inspiraci pro svůj jídelníček a životní styl na internetu, který je plný dezinformací. Proto vám dnes přinášíme 5 tipů, díky kterým se, pokud vás tedy nesrazí například autobus, dožijete opravdu vysokého věku.
Přestaňte jíst lepek a vyprávějte to všem na potkání

Samotná bezlepková dieta nemá žádný smysl, dokud o ní neinformujete každého člověka ve svém okolí. Jakmile totiž celiak informuje své okolí o tom, že má celiakii (nezávisle na tom, zda ji opravdu má), začne jeho tělo produkovat velké množství endorfinů, tedy hormonů radosti a uspokojení. Člověk je totiž v tu chvíli středem pozornosti a zájmu, protože lidi většinou strašně moc jeho vymyšlená bezlepková dieta zajímá. To, jak pak člověka ostatní litují a podporují, stimuluje produkci endorfinů, což mu dodává dobrou náladu a prodlužuje život.

Kuřte marihuanu

Marihuana je přírodní všelék, který je nelegální jen díky lobby farmaceutických firem, protože by jim kazila kšeft. Dnešní medicína se nám snaží namluvit něco o tom, že při testech na opicích bylo prokázáno, že marihuana zabíjí mozkové buňky. My ale dnes již víme, že vědci, kteří tento průzkum prováděli, byli naprostí idioti, a opicím do místnosti pouštěli pouze kouř z marihuany. Úplně ale přitom zapomněli opicím pouštět do místnosti také kyslík, takže poškození mozku bylo ve skutečnosti způsobeno nedostatkem kyslíku, nikoliv marihuanou. Naopak, nebýt marihuany, tak by poškození mozku bylo ještě větší!

Nevěřte doktorům a svěřte svůj život do rukou homeopata

Pokud vás někdy zastihne nemoc, rozhodně nechoďte k doktorovi, ale zajděte si k homeopatovi. Doktoři neumí léčit nemoci, pouze tlumí příznaky a čekají, až se váš imunitní systém vyléčí sám. Vy pak ležíte při chřipce týden doma a je vám hrozně. Oproti tomu homeopat za použití 100% přírodních léků dokáže vaši chřipku vyléčit už za týden. Doktorům navíc jde jen o peníze a úzce spolupracují s farmaceutickými firmami. To homeopatům jde jen o vaše zdraví! Nebudete přece dávat peníze chamtivým doktorům a farmaceutickým firmám, když můžete dát 899 Kč za tisíckrát zředěný vývar z kachních jater. Tohle všechno samozřejmě přestává platit, když si třeba zlomíte nohu. V takovém případě můžete udělat výjimku a připlazit se na chirurgii s prosbou o pomoc.

Přestaňte konzumovat cukr

Cukr je jed, zabiják a droga! Cukr stimuluje tu samou část mozku, jako návykové látky, kterou mimochodem stimuluje všechno, co člověku dává jistou míru potěšení, tedy i dobrá hudba, sex, či jakékoliv jídlo nezávisle na tom, jestli je v něm cukr, nebo ne. Proto by se měl cukr naprosto vyhnout vašemu jídelníčku. To tvrdí 9 z 10 health nazi blogerek, takže to bude pravda. No a místo cukru můžete sladit třeba medem.

Dávejte na Instagram fotky z běžeckých aplikací

Běhání je naprosto k ničemu a nic pozitivního vám nepřinese, pokud nebudete pravidelně zásobit svůj Instagram profil fotkami z tzv. běžeckých aplikací. Taková fotka by měla správně obsahovat vaši trasu, uběhnutou vzdálenost a čas, za který jste tuto vzdálenost pokořili. Pamatujte, že publikování těchto fotek je naprosto klíčové a pozitivní vliv běhání se projeví jen díky tomu.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dr.QQ
Dr.QQ
2 let před

Dalo mi to zabrat, ale přišel jsem na to. Zde všem, kteří se chtějí dožít vysokého věku, předkládám ten správný postup.
1. Jak píše autor v úvodu, “Internet je plný dezinformací”. Proto si musíte tento článek nejdříve vytisknout. Nesmíte jej číst na Internetu. Musí se Vám do ruky dostat jako tiskovina.
2. Postupujte podle jednotlivých bodů návodu.
… Já vím, je to drobnost, pro konečný úspěch však nesmíme nic zanedbat.

Ferda Ferdinand
Ferda Ferdinand
2 let před
Reply to  Dr.QQ

😀 😀

ondra pičo
ondra pičo
11 měsíců před

XD

RSS
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x