Slazené limonády by v Česku mohly do 20 let zcela nahradit čistou vodu

15 Úno 2019

Stále více Čechů nahrazuje čistou vodu slazenými limonádami. I vlivem toho se pro ně stává klasická čistá voda toxickou a jedovatou. Jejich těla si totiž naprosto odvykla čistou vodu přijímat.

Podle statistiky vypije průměrný Čech 950 litrů tekutin ročně, přičemž 400 litrů tvoří pivo, 520 litrů slazené limonády, a jen 30 litrů tvoří čistá voda. Tato čísla jsou naprosto alarmující.

„Voda je jednou z nejnebezpečnějších látek na světě. Ročně se v ní jen v Česku utopí stovky lidí. S vodou v plicích je každý rok hospitalizováno několik tisíc lidí. Povodně zničí ročně domovy stovkám lidí. Je alarmující, že ji ještě vůbec někdo pije, po tom, jaké hrůzy kdy napáchala,“ vysvětluje nám alternativní vědec Lubomír Albrecht, proč bychom měli vodu ze svého pitnému režimu zcela vyškrtnout.

Voda se pro lidi stává toxickou

Z důvodu stále větší absence pití vody, se pro nás stává tato tekutina toxickou. Počet lidí s alergií na vodu ročně v průměru vzroste o 50 %. Podle pana Albrechta je vysvětlení jasné.

„Voda není přirozeným zdrojem tekutin pro naše tělo. Tím odjakživa byly slazené limonády a pivo, občas i nějaká pálenka. Za dlouhé roky, co nám farmaceutický průmysl tvrdí, že bychom měli pít vodu, nejenže prudce vzrostl počet nemocných lidí, ale tělo samozřejmě začlo vytvářet protilátky, díky kterým nyní zvládá většina lidí vodu přijmout bez na první pohled viditelných vedlejších příznaků. To, že mezi tyto příznaky patří i nemoci jako chřipka, už vám ale nikdo neřekne. Pokud chcete být zdraví, vodu úplně vynechte, a začněte pít pouze alkohol a kolu, popřípadě nějakou limonádu,“ dodává Albrecht.

Čím víc cukru nebo alkoholu, tím lépe

Pokud chcete být skutečně zdraví, musíte pít tekutiny s co největším obsahem cukru nebo alkoholu, potažmo klidně obojího. Zatímco alkohol odebírá naše morální zábrany a vy díky jeho vlivu uděláte rozhodnutí, která byste střízlivý neudělali, což může vést k velkým osobním úspěchům, cukr zase pomáhá udržovat naše tělo zdravé a silné. Díky tomu se vyhnete nemocím a budete silní a svalnatí.

Je nutné si uvědomit, že současné zdravotnictví nás nechce zdravé, proto nás nutí pít vodu a jíst saláty. Ovšem tím vás jen udržuje nemocné a pro farmaceutické firmy finančně hodnotné. Musíme otevřít oči!

1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..