Sergej Lavrov: Turecko má stroj na teleportaci

17 Bře 2016

Ministr zahraničních věcí RF Sergej Lavrov okomentoval sestřelení ruské stíhačky na tureckém území v listopadu minulého roku. Podle Lavrova byla ruská stíhačka v době sestřelení někde nad Sibiří, tudíž je naprosto vyloučeno, že by Rusko narušilo vzdušný prostor Turecka.

Podle Lavrova je vysvětlení celé situace jednoduché. Jedná se o další false flag operaci CIA. Ta využila toho, že se tureckým vědcům povedlo zkonstruovat první teleportační zařízení na světě a teleportovala ruskou stíhačku na turecké území, kde ji následně Turecko sestřelilo a obvinilo Rusko z vojenských provokací. v

„Je naprosto zřejmé, že se jedná o false flag operaci. Naše stíhačka byla teleportována na turecké území a následně sestřelena. My rozhodně turecký letecký prostor nenarušili. Západ opět chce očernit dobré jméno Ruské federace.“ prohlásil Lavrov.

Jedná se již o třetí operaci, kterou CIA provedla za použití tureckého teleportu. Při první operaci teleportovala několik tisíc ruských vojáků a stovky tun ruské vojenské techniky na Ukrajinu. Vojáci dodnes nenašli v ukrajinských tundrách cestu domů. Nehledě na to, že na Ukrajině žádné tundry nejsou.

Podle mnoha „důvěryhodných“ zdrojů uskutečnila CIA akci i v České republice, když před několika lety unesla Jiřího Ovčáčka a udělala mu lobotomii. Tato skutečnost vysvětluje mnohé…
Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..