Ruští bloggeři: Americké vojsko v tajné základně CIA uvnitř hory Blaník je ve stavu bojové pohotovosti

23 Dub 2016

Ruští bloggeři se pomalu začínají bát toho, jak USA zareagují na Zemanovo rozhodnutí vymanit Českou republiku z vlivu USA a EU. Podle některých zdrojů jsou americké jednotky, ukryté v tajné základně CIA uvnitř hory Blaník v bojové pohotovosti.

Tyto jednotky mají údajně využít pověsti o bájné hoře Blaník, ve které podle legendy spí vojsko, jež vyrazí českému národu na pomoc, až mu bude nejhůř. Američtí vojáci by podle bloggera „SibiřskýGoebbelsov“ měli v převleku za blanické rytíře vystoupit z tajné základny CIA, která se nachází uvnitř hory Blaník, svrhnout současnou vládu a popravit prezidenta Zemana, načež by USA v ČR dosadily loutkovou vládu, která je bude skutečně poslouchat. Všechno by se dělo pod záštitou zmiňované legendy a Američané by se tak tvářili jako osvoboditelé.

„CIA chce využít českou legendu o blanických rytířích. Vybudovala tak uvnitř hory Blaník tajnou základnu, odkud následně vyšle své vojáky v převleku za blanické rytíře, aby svrhli současnou českou vládu a hlavně českého prezidenta Miloše Zemana. Rytíři/US vojáci se budou snažit lidem nalhat, že Zeman vede Českou republiku do záhuby, to bude ovšem lež! Skuteční blaničtí rytíři už dávno povstali a chodí na demonstrace pořádané IvČRn.“ píše se na blogu sibirskijgoebbelsov.ru.

1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..