Ruští archeologové našli důkazy o existenci Putina před 2 000 lety

15 Lis 2020

Skupině ruských archeologů se podařil převratný objev, když na vykopávkách pod olympijskou vesnicí v Soči nalezli důkazy o tom, že Vladimir Putin existoval už před 2 000 tisíci lety.

Přestože první zmínky o Rusech pocházejí někde ze 6. století, ruský národ je ve skutečnosti mnohem starobylejší. Jen západní historikové a agenti George Sorose se snaží veškeré historické zmínky o ruském národu a jeho úspěších vymazat, což se jim bohužel daří.

Avšak díky Alexeji Vykopavkovi a jeho týmu vyšly na světlo světa důkazy, které potvrzují nejen existenci ruského národa před více než 2 000 lety, ale i existenci současného ruského prezidenta Vladimira Putina.

„Našli jsme knihu, která je bezpochyby psána rukopisem Vladimira Putina. Píše se v ní o tom, jak ruský národ prosperuje, staví rychlostní železnice, létá do vesmíru a kolonizuje Mars. To vše před 2000 lety. To je ale něco, co západní média a elity nechtějí, abyste věděli!“ tvrdí Alexej Vykopavkov.

Je Putin ve skutečnosti Ježíš?

Již dříve jsme informovali o tom, že uznávaný pravoslavný kněz přišel s tvrzením, že Ježíš Kristus byl ve skutečnosti Slovan. Mohl by ale ve skutečnosti Ježíš být nejen Slovan, ale dokonce i Putin? Podle zastánců teorie o archeoastronautech určitě ano!

„Ježíš žil před 2000 lety. Putin žil před 2000 tisíci lety a žije dodnes. Očividně je nesmrtelný a má nadlidské schopnosti. To není náhoda! Putin je Ježíš!“ dodává Vykopavkov.

Skutečná podoba Ježíše Krista

Pokud je tomu tak, je Putin ve skutečnosti syn boží a Rusové jsou bohem vyvolený národ. Rusko je tak nejsvatější stát na světě! Ruský prezident se však zatím k objevu nevyjádřil. Zřejmě proto, že je skromný a nechce způsobit celosvětové pozdvižení.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.